1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 11:51
până la 07.09.2026 12:00
au rămas 3 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 12:00
până la 11.09.2026 12:00
3
Licitaţie
14.09.2026 13:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 111 335,70 MDL
Perioada clarificărilor: 3 sept 2026, 11:51 - 7 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor: 7 sept 2026, 12:00 - 11 sept 2026, 12:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2043, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, Grenoble nr.149
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Cotelnaia-Josanu Liudmila
Telefonul de contact
+37368632893
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 10:21
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 11:51
Achizitii.md ID
21671854
CPV
03200000-3 - Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
documentatie standard
Specificaţie tehnică
documente standard
3.09.26 11:51
anunt de participare fructe si legume TRIM IV-2026.signed (1)
Specificaţie tehnică
anunt de participare
3.09.26 11:51
duae
Specificaţie tehnică
duae
3.09.26 11:51
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.