1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 11:51
până la 07.09.2026 12:00
au rămas 3 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 07.09.2026 12:00
până la 11.09.2026 12:00
3
Licitaţie
14.09.2026 15:28
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 5 722,50 MDL
Perioada clarificărilor: 3 sept 2026, 11:51 - 7 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor: 7 sept 2026, 12:00 - 11 sept 2026, 12:00
Începutul licitației: 14 sept 2026, 15:28

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Fără semene de alterare. ; Grafic de
livrare 1/3 zile și cu eticheta de
însoțire a produsului. Ambalaj în
lăzi din plastic, carton sau lemn 10-
20 kg
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2043, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, Grenoble nr.149
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Cotelnaia-Josanu Liudmila
Telefonul de contact
+37368632893
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 11:51
Valoarea estimată (fără TVA)
5 722,50 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
57 MDL
Achizitii.md ID
21671854
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2043, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chişinău, str. Grenoble, 149
Durata contractului
1 oct 2026 03:00 - 31 dec 2026 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Fără semene de alterare. ; Grafic de livrare 1/3 zile și cu eticheta de însoțire a produsului. Ambalaj în lăzi din plastic, carton sau lemn 10- 20 kg CPV: 03200000-3 - Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Cantitatea: 250.0
Unități de măsură: Kilogram
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
documentatie standard
Specificaţie tehnică
documente standard
3.09.26 11:51
anunt de participare fructe si legume TRIM IV-2026.signed (1)
Specificaţie tehnică
anunt de participare
3.09.26 11:51
duae
Specificaţie tehnică
duae
3.09.26 11:51
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări