1
Perioada de actualizare
de la 14.08.2026 11:12
până la 18.08.2026 10:52
2
Propunerea ofertelor
de la 18.08.2026 10:52
până la 21.08.2026 12:53
3
Licitaţie
de la 24.08.2026 13:00
până la 24.08.2026 14:42
4
Evaluare

5
Contract

Statut Evaluare
Valoarea estimată fără TVA 246 500 MDL
Perioada clarificărilor: 14 aug 2026, 11:12 - 18 aug 2026, 10:52
Perioada de depunere a ofertelor: 18 aug 2026, 10:52 - 21 aug 2026, 12:53

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Publicitate

Procurarea produselor alimentare

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
-733, MOLDOVA, Cantemir, or.Cantemir, s.Hănăseni r.Cantemir
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Serghei Zacon
Telefonul de contact
067205427
Datele achizitiei
Data publicării
14 aug 2026, 10:52
Data ultimilor modificări
26 aug 2026, 8:03
Achizitii.md ID
21666989
CPV
15800000-6 - Diverse produse alimentare
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202608141054_anunt de participare produse alimentare sem.II.signed.signed.pdf
tenderNotice
-anunț de participare
14.08.26 11:12
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.