1
Perioada de actualizare
de la 14.08.2026 11:12
până la 18.08.2026 10:52
2
Propunerea ofertelor
de la 18.08.2026 10:52
până la 21.08.2026 12:53
3
Licitaţie
de la 24.08.2026 13:37
până la 24.08.2026 13:46
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA 88 600 MDL
Perioada clarificărilor: 14 aug 2026, 11:12 - 18 aug 2026, 10:52
Perioada de depunere a ofertelor: 18 aug 2026, 10:52 - 21 aug 2026, 12:53
Începutul licitației: 24 aug 2026, 13:37

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Produse de carne
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
-733, MOLDOVA, Cantemir, or.Cantemir, s.Hănăseni r.Cantemir
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Serghei Zacon
Telefonul de contact
067205427
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
26 aug 2026, 8:03
Valoarea estimată (fără TVA)
88 600 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 MDL
Achizitii.md ID
21666989
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
-733, MOLDOVA, Cantemir, or.Cantemir, s.Hănăseni r.Cantemir
Durata contractului
25 aug 2026 00:00 - 30 dec 2026 23:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Produse de carne CPV: 15800000-6 - Diverse produse alimentare
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Kilogram
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202608141054_anunt de participare produse alimentare sem.II.signed.signed.pdf
tenderNotice
-anunț de participare
14.08.26 11:12
Комиссия
Prenume
Zacon Serghei
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1012620011583
Funcţia
---

Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.

Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:

1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.

2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.

3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.

Calificarea participanţilor
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:

"Premium Catering" SRL

Preţul ofertei: 60 280 MDL
Statut: Învingător
Motivul: cel mai mic preț
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
2
Denumirea participantului:

SRL BAGUETTE

Preţul ofertei: 77 716,48 MDL
Statut: în aşteptare
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări