Achiziţie publică
21666989
Produse de brutărie
1
Perioada de actualizare
de la 14.08.2026 11:12
până la 18.08.2026 10:52
până la 18.08.2026 10:52
2
Propunerea ofertelor
de la 18.08.2026 10:52
până la 21.08.2026 12:53
până la 21.08.2026 12:53
3
Licitaţie
24.08.2026 14:51
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
10 400 MDL
Perioada clarificărilor:
14 aug 2026, 11:12 - 18 aug 2026, 10:52
Perioada de depunere a ofertelor:
18 aug 2026, 10:52 - 21 aug 2026, 12:53
Începutul licitației:
24 aug 2026, 14:51
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Produse de brutărie
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
-733, MOLDOVA, Cantemir, or.Cantemir, s.Hănăseni r.Cantemir
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
26 aug 2026, 8:03
Valoarea estimată (fără TVA)
10 400 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 MDL
Achizitii.md ID
21666989
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
-733, MOLDOVA, Cantemir, or.Cantemir, s.Hănăseni r.Cantemir
Durata contractului
25 aug 2026 00:00 - 30 dec 2026 23:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Kilogram
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
202608141054_anunt de participare produse alimentare sem.II.signed.signed.pdf
tenderNotice
-anunț de participare
14.08.26 11:12
Комиссия
Prenume
Zacon Serghei
IDNP/IDNO
MD-IDNO-1012620011583
Funcţia
---
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
AO IUGINTERTRANS
Preţul ofertei:
10 890,75 MDL
Statut:
Învingător
cel mai mic preț
26.08.26 08:06
Motivul: cel mai mic preț
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
cert de inregistrare.signed.pdf
cert de inregistrare.signed.pdf
ID: 01e90c49-14e4-4750-b2b7-d0dd62eb1ca2
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
цен и технич специф (22,23).semnat.pdf
цен и технич специф (22,23).semnat.pdf
ID: 136ebe8d-ac14-406b-a543-10c340decbe6
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
integrală milina comrat.подписан.pdf
integrală milina comrat.подписан.pdf
ID: 1e18ea54-4d3a-425c-90f3-a70c8f128c67
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
certificat de calitate faina cs.semnat.pdf
certificat de calitate faina cs.semnat.pdf
ID: 271928cb-ef37-4c1f-8db7-6805f0b7a636
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
доверенность узун мария.semnat.pdf
доверенность узун мария.semnat.pdf
ID: 314eadab-b891-4476-957d-e919a2030ab3
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
situatile financiare 2025.signed.signed.pdf
situatile financiare 2025.signed.signed.pdf
ID: 33c9d832-0b8a-4f89-b11a-bd894fd43531
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
certificat о наличии счетов ab (1).подписан.pdf
certificat о наличии счетов ab (1).подписан.pdf
ID: 34abaaa8-c158-49ff-a385-f445244748fd
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
сertifiсat de сonformitate.semnat.pdf
сertifiсat de сonformitate.semnat.pdf
ID: 46f58d27-5459-4133-b428-b963c77062c1
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
удостоверение качества продукта.подписан.pdf
удостоверение качества продукта.подписан.pdf
ID: 4fc72919-98a5-4657-b22a-6658debc8660
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
сертификат iso ( продлен до 17.11.2026).pdf
сертификат iso ( продлен до 17.11.2026).pdf
ID: 575ae7b2-eca1-4655-a691-a2b3db39dcd0
Documente de depunere
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
declaratia f 3.3.signed (1).подписан (3) (3).подписан.pdf
declaratia f 3.3.signed (1).подписан (3) (3).подписан.pdf
ID: 59d1933a-c639-41f7-b054-5257ff8be548
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
raport de incercari faina cs.semnat.pdf
raport de incercari faina cs.semnat.pdf
ID: 60bf2e56-ee11-48b3-ac89-422ab735cc84
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
authsanitaryveterinarytransport_certificate.semnat.pdf
authsanitaryveterinarytransport_certificate.semnat.pdf
ID: 6951e48e-b57d-4a42-8145-25d68de55444
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
raport de incercari paine.semnat.pdf
raport de incercari paine.semnat.pdf
ID: 6b64a35a-49e6-4570-a579-8b5b6e62bf28
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
cert. de instr. igien.semnat.pdf
cert. de instr. igien.semnat.pdf
ID: 6b7e85c8-b19c-4add-bafe-f23446e516c0
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
extras din registrul de stat al persoanelor juridice.pdf
extras din registrul de stat al persoanelor juridice.pdf
ID: 9a882a6a-06ac-4c56-adb3-7a1e576837e1
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
certificat privind lipsa restantelor - 1142214.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 1142214.pdf
ID: a7e5b662-2ea7-4bd6-9d8e-c4b6d472b29d
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
серт. безопасности.подписан.pdf
серт. безопасности.подписан.pdf
ID: c9e9f31b-aa3b-4808-97f8-1c7b103be9b8
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
декларация об этическом поведении.semnat (1).pdf
декларация об этическом поведении.semnat (1).pdf
ID: cda2451e-971c-4aac-b1f2-2927c04707e5
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
certificat de calitate faina cs (paras).semnat.pdf
certificat de calitate faina cs (paras).semnat.pdf
ID: cf46a259-7a04-4e28-87e7-4874cffb1002
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
raport de incercari apa.semnat.pdf
raport de incercari apa.semnat.pdf
ID: efde8b8f-207d-46c9-8598-16dae8173700
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
договор о лабораторных услугах (2).подписан.pdf
договор о лабораторных услугах (2).подписан.pdf
ID: fcdcd714-38c2-40b7-a1a9-86124eade88e
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
20.08.26 22:52
Data deschiderii:
24.08.26 14:42
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK