Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
12.08.2026 15:40
până la 24.08.2026 14:00
până la 24.08.2026 14:00
2
Propunerea ofertelor
de la
24.08.2026 14:00
până la 01.09.2026 14:00
până la 01.09.2026 14:00
3
Licitaţie
de la
02.09.2026 13:00
până la 02.09.2026 15:05
până la 02.09.2026 15:05
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Evaluare
Valoarea estimată fără TVA
1 344 000 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 15:40 - 24 aug 2026, 14:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24 aug 2026, 14:00 - 1 sept 2026, 14:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Evaluare
Mobilier pentru Penitenciarul nr. 5-Cahul
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2032, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Nicolae Titulescu 35
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
12 aug 2026, 15:40
Data ultimilor modificări
18 aug 2026, 15:34
Achizitii.md ID
21665285
MTender ID
CPV
39100000-3 - Mobilier
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.docx
Istoricul documentului
-
anunț de participare.docx
ID: 1f9e6023-181a-4c48-b17b-b2d75c3d5343
Documentele la ofertă
-
anunț de participare.docx
ID: 1f9e6023-181a-4c48-b17b-b2d75c3d5343
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
17.08.26 13:51
documentația standard.docx
Istoricul documentului
-
documentația standard.docx
ID: 72d30aaf-cd8f-4f57-aabf-1551c97a8322
Documentele la ofertă
-
documentația standard.docx
ID: 72d30aaf-cd8f-4f57-aabf-1551c97a8322
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
17.08.26 13:51
anunț de participare - modificat.pdf
anunț de participare - modificat.pdf
Istoricul documentului
-
anunț de participare - modificat.pdf
anunț de participare - modificat.pdf
ID: 66dd80f1-1e1a-4230-bd4a-c0b6bb8cacd5
Documentele la ofertă
-
anunț de participare.pdf
anunț de participare.pdf
ID: 66dd80f1-1e1a-4230-bd4a-c0b6bb8cacd5
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
18.08.26 15:34
documentația standard - modificată.pdf
documentația standard - modificată.pdf
Istoricul documentului
-
documentația standard - modificată.pdf
documentația standard - modificată.pdf
ID: b062a007-d342-4655-9077-ffb34c791ad2
Documentele la ofertă
-
documentația standard.pdf
documentația standard.pdf
ID: b062a007-d342-4655-9077-ffb34c791ad2
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
18.08.26 15:34
Scaun
Data:
17 aug 2026, 10:57
Subiectul întrebării:
Укажите пожалуйста разсмеры на Scaun
Întrebare:
Укажите пожалуйста размеры на Scaun
Răspuns (17 aug 2026, 11:34):
Bună ziua,
- dimensiuni - 1 000 x 400 x 450 mm;
- carcasele metalice să fie confecţionate din ţeavă pătrată (40 x 20 x 3) mm, acoperite cu vopsea polimerică, culoare gri.
În acest sens, vor fi operate modificările corespunzătoare în documentația de atribuire. Mulțumim.
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK