Achiziţie publică
21665285
Oglindă antivandal
Statut
Achiziţia nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
52 500 MDL
Perioada clarificărilor:
12 aug 2026, 15:40 - 24 aug 2026, 14:00
Perioada de depunere a ofertelor:
24 aug 2026, 14:00 - 1 sept 2026, 14:00
Începutul licitației:
2 sept 2026, 15:09
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
- Din tablă de inox cu lustruire specială, cu grad de
reflexie a imaginii ridicat, pe suport lemnos cu tratare anti umiditate;
- Rezistentă la vandal. Robustă și rezistentă la șocuri;
- Prevăzută cu patru găuri Ø 6 mm, pentru fixare pe perete;
- Dimensiuni: Înălțime – 300 mm, lățime – 200 mm;
- Grosimea plăcii de inox: 1-1,2 mm;
- Diblu cu șurub (cap conic) de 100 mm.
reflexie a imaginii ridicat, pe suport lemnos cu tratare anti umiditate;
- Rezistentă la vandal. Robustă și rezistentă la șocuri;
- Prevăzută cu patru găuri Ø 6 mm, pentru fixare pe perete;
- Dimensiuni: Înălțime – 300 mm, lățime – 200 mm;
- Grosimea plăcii de inox: 1-1,2 mm;
- Diblu cu șurub (cap conic) de 100 mm.
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2032, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Nicolae Titulescu 35
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
10 aug 2026, 20:39
Data ultimilor modificări
18 aug 2026, 15:34
Valoarea estimată (fără TVA)
52 500 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
525 MDL
Achizitii.md ID
21665285
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2032, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Nicolae Titulescu 35
Durata contractului
3 sept 2026 15:33 - 30 dec 2026 15:33
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 105.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.docx
Istoricul documentului
-
anunț de participare.docx
ID: 1f9e6023-181a-4c48-b17b-b2d75c3d5343
Documentele la ofertă
-
anunț de participare.docx
ID: 1f9e6023-181a-4c48-b17b-b2d75c3d5343
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
17.08.26 13:51
documentația standard.docx
Istoricul documentului
-
documentația standard.docx
ID: 72d30aaf-cd8f-4f57-aabf-1551c97a8322
Documentele la ofertă
-
documentația standard.docx
ID: 72d30aaf-cd8f-4f57-aabf-1551c97a8322
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
17.08.26 13:51
anunț de participare - modificat.pdf
anunț de participare - modificat.pdf
Istoricul documentului
-
anunț de participare - modificat.pdf
anunț de participare - modificat.pdf
ID: 66dd80f1-1e1a-4230-bd4a-c0b6bb8cacd5
Documentele la ofertă
-
anunț de participare.pdf
anunț de participare.pdf
ID: 66dd80f1-1e1a-4230-bd4a-c0b6bb8cacd5
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
18.08.26 15:34
documentația standard - modificată.pdf
documentația standard - modificată.pdf
Istoricul documentului
-
documentația standard - modificată.pdf
documentația standard - modificată.pdf
ID: b062a007-d342-4655-9077-ffb34c791ad2
Documentele la ofertă
-
documentația standard.pdf
documentația standard.pdf
ID: b062a007-d342-4655-9077-ffb34c791ad2
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
18.08.26 15:34
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK