1
Период разъяснений
с 03.09.2026 14:21
по 09.09.2026 10:00
осталось 5 дней
2
Подача предложений
с 09.09.2026 10:00
по 15.09.2026 10:00
3
Аукцион

4
Оценка
5
Предложения рассмотрены
Статус Активный
Оценочная стоимость без НДС 416 666,67 MDL
Период уточнений: 3 сен 2026, 14:21 - 9 сен 2026, 10:00
Подача предложений: 9 сен 2026, 10:00 - 15 сен 2026, 10:00
Начало аукциона: не будет использоваться

Техническая служба поддержки для поставщиков:

(+373) 79999801


Данная процедура проводится без электронного аукциона. Ваша оферта является окончательной и должна содержать весь список необходимых документов.

Rețeaua termică este împărțită în patru tronsoane. Lungimile traseelor sunt: Tronsonul 1 - 30,00 m; Tronsonul 2 - 43,00 m; Tronsonul 3 - 8,20 m; Tronsonul 4 - 37,00 m. Lungimea totală a traseului este 118,20 m. Conductele tur-retur prevăzute pentru montare au lungimea totală de 236,40 m: 60,00 m pe Tronsonul 1, 86,00 m pe Tronsonul 2, 16,40 m pe Tronsonul 3 și 74,00 m pe Tronsonul 4. Conducta principală solicitată este țeavă din oțel preizolată cu poliuretan rigid PUR, DN 125, diametrul exterior al țevii din oțel 133x4,0 mm și diametrul mantalei 200 mm, inclusiv elementele fasonate și accesoriile compatibile prevăzute în Formularul nr. 1B.
Информация о заказчике
Фискальный код/IDNO
Адрес
MD2021, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, şos.Hînceşti 84
Веб сайт
---
Контактное лицо
Ф.И.О
Petru Prodius
Контактный номер
022 25-24-70; 062161754
Эл. адрес
Данные о закупке
Дата создания
3 сен 2026, 12:31
Дата последних изменений
3 сен 2026, 14:38
Оценочная стоимость (без НДС)
416 666,67 MDL
Achizitii.md ID
21671918
Тип процедуры
Запрос ценовых оферт (работы)
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Адрес поставки
MD2021, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, şos.Hînceşti 84
Срок действия контракта
5 окт 2026 14:21 - 31 дек 2026 14:21
Список позиций
1)
Название
Lucrări de reparație capitală a rețelei exterioare pentru livrarea agentului termic în unitatea militară din mun. Cahul. CPV: 45231113-0 - Работы по замене труб
Количество: 1.0
Ед. измерения: Reparatie conventionala
Реклама
Документы процедуры закупок
anunt de participare rte um cahul.signed.signed.signed.pdf anunt de participare rte um cahul.signed.signed.signed.pdf
tenderNotice
Cumpărătorul invită operatorii economici interesați, care îi pot satisface necesitățile, să participe la procedura de achiziție privind executarea următoarelor lucrări.
3.09.26 14:21
Документы лота
caiet de sarcini rte um cahul. doc.signed.signed.signed.pdf
Cerințele prezentului Caiet de sarcini sunt cerințe minime. Ofertantul va asigura îndeplinirea integrală a acestora, precum și a tuturor operațiunilor și cantităților prevăzute în Lista cantităților de lucrări (Formularul nr. 1B). Nu se admit omiterea sau modificarea unilaterală a pozițiilor și cantităților din Formularul nr. 1B.
3.09.26 14:38
ds rte um cahul.signed.signed.signed.pdf
Prezenta Documentație conține anexe destinate inițierii, publicării, atribuirii și modificării procedurilor de achiziții publice, precum și destinate să faciliteze elaborarea și prezentarea ofertei, şi a documentelor care să permită grupului de lucru examinarea şi evaluarea tuturor ofertelor depuse.
3.09.26 14:38
duae.doc
Documentul unic de achiziții european, (în continuare, DUAE) este o declarație pe proprie răspundere, prin care operatorul economic confirmă îndeplinirea criteriilor de calificare și selecție necesare în cadrul procedurilor de achiziție publică în Republica Moldova.
3.09.26 14:38
anunt de participare rte um cahul.signed.signed.signed.pdf
Cumpărătorul invită operatorii economici interesați, care îi pot satisface necesitățile, să participe la procedura de achiziție privind executarea următoarelor lucrări.
3.09.26 14:38
Название вопроса
Вопрос
На данный момент нет вопросов к лоту
Разъяснения