1
Период разъяснений
с 03.09.2026 14:21
по 09.09.2026 10:00
осталось 5 дней
2
Подача предложений
с 09.09.2026 10:00
по 15.09.2026 10:00
3
Аукцион
не будет использоваться
4
Оценка

5
Контракт

Статус Период разъяснений
Оценочная стоимость без НДС 416 666,67 MDL
Период уточнений: 3 сен 2026, 14:21 - 9 сен 2026, 10:00
Подача предложений: 9 сен 2026, 10:00 - 15 сен 2026, 10:00

Техническая служба поддержки для поставщиков:

(+373) 79999801


Данная процедура проводится без электронного аукциона. Ваша оферта является окончательной и должна содержать весь список необходимых документов.

Реклама
Подписаться
Реклама

Rețeaua termică este împărțită în patru tronsoane. Lungimile traseelor sunt: Tronsonul 1 - 30,00 m; Tronsonul 2 - 43,00 m; Tronsonul 3 - 8,20 m; Tronsonul 4 - 37,00 m. Lungimea totală a traseului este 118,20 m. Conductele tur-retur prevăzute pentru montare au lungimea totală de 236,40 m: 60,00 m pe Tronsonul 1, 86,00 m pe Tronsonul 2, 16,40 m pe Tronsonul 3 și 74,00 m pe Tronsonul 4. Conducta principală solicitată este țeavă din oțel preizolată cu poliuretan rigid PUR, DN 125, diametrul exterior al țevii din oțel 133x4,0 mm și diametrul mantalei 200 mm, inclusiv elementele fasonate și accesoriile compatibile prevăzute în Formularul nr. 1B.

Информация о заказчике
Фискальный код/IDNO
Адрес
MD2021, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, şos.Hînceşti 84
Веб сайт
---
Контактное лицо
Ф.И.О
Petru Prodius
Контактный номер
022 25-24-70; 062161754
Эл. адрес
Данные о закупке
Дата создания
3 сен 2026, 14:21
Дата последних изменений
3 сен 2026, 14:38
Achizitii.md ID
21671918
CPV
45230000-8 - Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
Тип процедуры
Запрос ценовых оферт (работы)
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Источники финансирования
Реклама
Документы процедуры закупок
anunt de participare rte um cahul.signed.signed.signed.pdf anunt de participare rte um cahul.signed.signed.signed.pdf
tenderNotice
Cumpărătorul invită operatorii economici interesați, care îi pot satisface necesitățile, să participe la procedura de achiziție privind executarea următoarelor lucrări.
3.09.26 14:21
Название вопроса
Вопрос
Вопросы в период разъяснений могут задавать только авторизованные пользователи платформы.