Achiziţie publică
21672270
Асфальтирование дорог по улицам мун. Комрат.
1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 10:20
până la 15.09.2026 10:00
până la 15.09.2026 10:00
au rămas 10 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 15.09.2026 10:00
până la 30.09.2026 10:00
până la 30.09.2026 10:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
8 332 448,39 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 10:20 - 15 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15 sept 2026, 10:00 - 30 sept 2026, 10:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Асфальтирование дорог по улицам мун. Комрат.
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-3805, МОЛДОВА, АТО Гагаузия, мун.Комрат, str. Tretiacova, 36
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 10:16
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 10:43
Valoarea estimată (fără TVA)
8 332 448,39 MDL
Achizitii.md ID
21672270
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
MD-3805, МОЛДОВА, АТО Гагаузия, мун.Комрат, str. Tretiacova, 36
Durata contractului
2 oct 2026 10:20 - 31 dec 2026 10:20
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Лот №1: Асфальтирование дорог по улицам мун. Комрат.
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: шт.
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
техническое задание.signed.pdf
техническое задание.signed.pdf
Clarificări pentru participanți
техническое задание
4.09.26 10:20
anunt_de_participare.signed.pdf
anunt_de_participare.signed.pdf
tenderNotice
anunt_de_participare
4.09.26 10:20
декларация о коррупционных действиях.signed.pdf
декларация о коррупционных действиях.signed.pdf
Clarificări pentru participanți
декларация о коррупционных действиях
4.09.26 10:20
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK