Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 10:20
până la 15.09.2026 10:00
până la 15.09.2026 10:00
au rămas 10 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
15.09.2026 10:00
până la 30.09.2026 10:00
până la 30.09.2026 10:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
8 332 448,39 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 10:20 - 15 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15 sept 2026, 10:00 - 30 sept 2026, 10:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Асфальтирование дорог по улицам мун. Комрат.
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-3805, МОЛДОВА, АТО Гагаузия, мун.Комрат, str. Tretiacova, 36
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 10:20
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 10:43
Achizitii.md ID
21672270
MTender ID
CPV
45200000-9 - Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Асфальтирование дорог по улицам мун. Комрат.
Buget: 8332448.39 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
техническое задание.signed.pdf
техническое задание.signed.pdf
Clarificări pentru participanți
техническое задание
4.09.26 10:20
anunt_de_participare.signed.pdf
anunt_de_participare.signed.pdf
tenderNotice
anunt_de_participare
4.09.26 10:20
декларация о коррупционных действиях.signed.pdf
декларация о коррупционных действиях.signed.pdf
Clarificări pentru participanți
декларация о коррупционных действиях
4.09.26 10:20
Data:
4 sept 2026, 10:43
Subiectul întrebării:
vizita santier
Întrebare:
Certificat privind vizita amplasamentului poate fi recomandare dar nici cu obligativitate, rectificati anuntul de paricipare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK