Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
03.09.2026 11:15
până la 04.09.2026 12:00
până la 04.09.2026 12:00
au rămas 23 de ore
2
Propunerea ofertelor
de la
04.09.2026 12:00
până la 07.09.2026 12:00
până la 07.09.2026 12:00
3
Licitaţie
08.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
18 320 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 11:15 - 4 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
4 sept 2026, 12:00 - 7 sept 2026, 12:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Piesa de schimb pentru analizatorul ADVIA Centaur CP (repetat)
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. 31 August 1989, nr.70
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 11:15
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 11:15
Achizitii.md ID
21671876
MTender ID
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK