Achiziţie publică
21671876
Lotul 1 Piesă de schimb pentru analizatorul ADVIA Centaur CP - TED Reagent Compartment / Assy Peltier Module (Repetat)
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 11:15
până la 04.09.2026 12:00
până la 04.09.2026 12:00
au rămas 22 de ore
2
Propunerea ofertelor
de la 04.09.2026 12:00
până la 07.09.2026 12:00
până la 07.09.2026 12:00
3
Licitaţie
08.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
18 320 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 11:15 - 4 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
4 sept 2026, 12:00 - 7 sept 2026, 12:00
Începutul licitației:
8 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Lotul 1 Piesă de schimb pentru analizatorul ADVIA Centaur CP - TED Reagent Compartment / Assy Peltier Module (Repetat)
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. 31 August 1989, nr.70
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 11:06
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 11:15
Valoarea estimată (fără TVA)
18 320 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
183,20 MDL
Achizitii.md ID
21671876
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. 31 August 1989, nr.70
Durata contractului
10 sept 2026 11:15 - 31 dec 2026 11:15
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lotul 1 Piesă de schimb pentru analizatorul ADVIA Centaur CP - TED Reagent Compartment / Assy Peltier Module (Repetat)
CPV: 33100000-1 - Echipamente medicale
Cantitatea: 2.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK