1
Perioada de actualizare
de la 17.08.2026 13:34
până la 25.08.2026 09:45
2
Propunerea ofertelor
de la 25.08.2026 09:45
până la 30.08.2026 09:45
3
Licitaţie

4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 133 000 MDL
Perioada clarificărilor: 17 aug 2026, 13:34 - 25 aug 2026, 9:45
Perioada de depunere a ofertelor: 25 aug 2026, 9:45 - 30 aug 2026, 9:45
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Evalauarea se face pe intreag lotul (lista articolelor din anuntul de participare. )Anexat va fi prezentata oferta pentru fiecare pozitie din lot in parte conform caietului de sarcini atasat.
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2025, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, N. Testemiteanu nr.29 bl.1
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Ina Cojocaru
Telefonul de contact
+37322256123
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
19 aug 2026, 10:34
Valoarea estimată (fără TVA)
133 000 MDL
Achizitii.md ID
21667552
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2025, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Testimitanu 29/1
Durata contractului
15 sept 2026 03:00 - 31 oct 2026 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Mobilier CPV: 39100000-3 - Mobilier
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
8.Masa pu receptie (post medical ) nr.8.(2000750x(780-1100))mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
10,Noptiera (nr.10) cu 3sartare si polita 600x850x450mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
17. Sartare(nr.9) pu birou (L)860x(b)500x(h)600 mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
6. Dulap (nr.6) pu documente 1200x500x2350mm)
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
anunt de participare
Specificaţie tehnică
anunt
17.08.26 13:34
13.Noptiera (nr.13) cu un saltar si o usa 500x470x650mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
4. Dulap (nr.4) pu docomente(2300x520x2400mm)
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
18.Masa (nr.4)pu birou (L)1300x(b)750x(h)780mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
5. Dulap (nr.5) pu documente(1800x500x2400mm)
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
15.Dulap (nr.7 )pu medicamente pu Sala de Angeografie 2100x450x900mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
11.Masa pe cadru metalic (nr.2), 1350x750x700mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
1. Dulap (nr.1)pentru pacienti(2050x520x1200)mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
12.Mobilier(nr.7) pu cabinet medical 1200x(520-400)x2150mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
3.Noptiera (nr.8) cu 3 sartare 450x680x500mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
7. Bageta din lambriu (nr.7) pu protectie pereti 1000x16x200mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
9. Mobilier pu receptie (Post medical) nr 9.
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
16.Dulap (nr.8)pu birou 2100x520x1450mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
2.Dulap (nr.2) pu haine 2150x450x800mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34

Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.

Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:

1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.

2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.

3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.

Calificarea participanţilor
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:

"MOBLASCO" S.R.L.

Preţul ofertei: 113 600 MDL
Statut: În considerare
Motivul: Nu este indicat
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări