Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
17.08.2026 13:34
până la 25.08.2026 09:45
până la 25.08.2026 09:45
2
Propunerea ofertelor
de la
25.08.2026 09:45
până la 30.08.2026 09:45
până la 30.08.2026 09:45
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Evaluare
Valoarea estimată fără TVA
133 000 MDL
Perioada clarificărilor:
17 aug 2026, 13:34 - 25 aug 2026, 9:45
Perioada de depunere a ofertelor:
25 aug 2026, 9:45 - 30 aug 2026, 9:45
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Evaluare
Mobilier
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2025, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, N. Testemiteanu nr.29 bl.1
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
17 aug 2026, 13:13
Data ultimilor modificări
19 aug 2026, 10:34
Achizitii.md ID
21667552
MTender ID
CPV
39100000-3 - Mobilier
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
8.Masa pu receptie (post medical ) nr.8.(2000750x(780-1100))mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
10,Noptiera (nr.10) cu 3sartare si polita 600x850x450mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
13.Noptiera (nr.13) cu un saltar si o usa 500x470x650mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
15.Dulap (nr.7 )pu medicamente pu Sala de Angeografie 2100x450x900mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
12.Mobilier(nr.7) pu cabinet medical 1200x(520-400)x2150mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
7. Bageta din lambriu (nr.7) pu protectie pereti 1000x16x200mm
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
14.Masa cu saltare (nr.3) pu sala de comandă (2200x600x780mm-1b)(2400x600x780mm-1b)
Specificaţie tehnică
specificatii
17.08.26 13:34
Data:
19 aug 2026, 10:34
Subiectul întrebării:
Termenii și condițiile de livrare solicitați:
Întrebare:
Bună ziua, care sunt termenii și condițiile de livrare ?
Răspuns (24 aug 2026, 09:28):
DDP - livrarea si montarea se face la sediul beneficiarului in birourile indicate
Data:
21 aug 2026, 13:22
Subiectul întrebării:
DUAE
Întrebare:
Buna ziua
Vă rugăm să postați documentul DUAE pe platformă.
Răspuns (24 aug 2026, 09:40):
Buna ziua, la aceasta etapa nu pot fi suplinite documente in platforma, completati un formular standard DUAE, puteti descarca de pe orice licitatie publica desfasurata de IMSP Institutul de Cardiologie.
Data:
21 aug 2026, 13:22
Subiectul întrebării:
Menționăm că DUAE-ul nu a fost încărcat
Întrebare:
Vă rugăm să ne transmiteți lista completă a tuturor documentelor solicitate în cadrul procedurii de achiziție, inclusiv documentele care urmează să confirme informațiile declarate în DUAE și cele aferente ofertei.
Menționăm că DUAE-ul nu a fost încărcat de către autoritatea contractantă în documentația de atribuire, motiv pentru care vă rugăm să ne comunicați în mod expres toate actele și documentele pe care trebuie să le prezentăm pentru participarea la procedură.
Răspuns (24 aug 2026, 09:45):
Toate documentele specificate in anuntul de participare, iar la solicitare/livrare: Certificatele de calitate/conformitate a materialelor in conformitate cu reglementarile CUC 434/23, confirmarea experientei similare, confirmarea capacitatilor de executie in termen si calitativ.
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK