1
Perioada de actualizare
de la 17.08.2026 11:36
până la 18.08.2026 12:00
2
Propunerea ofertelor
de la 18.08.2026 12:00
până la 24.08.2026 14:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Evaluare
Valoarea estimată fără TVA 685 000 MDL
Perioada clarificărilor: 17 aug 2026, 11:36 - 18 aug 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor: 18 aug 2026, 12:00 - 24 aug 2026, 14:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Publicitate

Servicii de asigurarea funcționării optime și sigure a cromatografelor:
lotul 1: Servicii de mentenanță preventivă, calibrare/verificare și asistență tehnic ă a cromatografelor de flux marca Emerson Rosemount
lotul 2: Servicii de mentenanță preventivă, calibrare/verificare și asistență tehnică a cromatografelor de laborator marca Agilent

Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5233, МОЛДОВА, Дрокия, с.Цариград, mun. Chișinău, str. Vadul lui Vodă, 155
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Elena Litcan
Telefonul de contact
022300495
Datele achizitiei
Data publicării
17 aug 2026, 11:36
Data ultimilor modificări
17 aug 2026, 11:36
Achizitii.md ID
21667489
CPV
50410000-2 - Ремонт и техническое обслуживание оборудования для измерений, испытаний и управления
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
CS mentenața hromatografelor în flux Emerson -.pdf CS mentenața hromatografelor în flux Emerson -.pdf
Specificaţie tehnică
CS mentenața hromatografelor în flux Emerson
17.08.26 11:36
CS mentenața hromatografului de laborator Agilent (word).docx
Specificaţie tehnică
CS mentenața hromatografului de laborator Agilent (word).docx
17.08.26 11:36
CS mentenața hromatografului de laborator Agilent -.pdf CS mentenața hromatografului de laborator Agilent -.pdf
Specificaţie tehnică
CS mentenața hromatografului de laborator Agilent -.pdf
17.08.26 11:36
ANUNŢ DE PARTICIPARE № MTG-VM 33/26 din 17.08.2026.semnat.pdf ANUNŢ DE PARTICIPARE № MTG-VM 33/26 din 17.08.2026.semnat.pdf
Documentele la ofertă
ANUNŢ DE PARTICIPARE № MTG-VM 33/26 din 17.08.2026.semnat.pdf
17.08.26 11:36
CS mentenața hromatografelor în flux Emerson (word) .docx
Specificaţie tehnică
CS mentenața hromatografelor în flux Emerson (word) .docx
17.08.26 11:36
ANUNŢ DE PARTICIPARE № MTG-VM 33/26 din 17.08.2026.docx
Documentele la ofertă
ANUNŢ DE PARTICIPARE № MTG-VM 33/26 din 17.08.2026.docx
17.08.26 11:36
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.