1
Perioada de actualizare
de la 14.08.2026 15:21
până la 26.08.2026 18:00
2
Propunerea ofertelor
de la 26.08.2026 18:00
până la 17.09.2026 14:00
au rămas 12 zile
3
Licitaţie

4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 5 126,55 MDL
Perioada clarificărilor: 14 aug 2026, 15:21 - 26 aug 2026, 18:00
Perioada de depunere a ofertelor: 26 aug 2026, 18:00 - 17 sept 2026, 14:00
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicați oferta
Mupirocinum 20 mg/g 15 g
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Macari Doina
Telefonul de contact
+37322222490
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
24 aug 2026, 17:54
Valoarea estimată (fără TVA)
5 126,55 MDL
Achizitii.md ID
21667227
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, conform listei de distributie
Durata contractului
1 ian 2027 02:00 - 31 dec 2027 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Mupirocinum 20 mg/g 15 g CPV: 33600000-6 - Produse farmaceutice
Cantitatea: 143
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
Cerere de participare_Model
Documentele la ofertă
Cerere de participare_Model
14.08.26 15:21
Propunerea financiară din 14.08.2026
Specificaţie tehnică
Propunerea financiară din 14.08.2026
14.08.26 15:21
Declaratie privind valabilitatea ofertei_Model
Documentele la ofertă
Declaratie privind valabilitatea ofertei_Model
14.08.26 15:21
DUAE Model
Documentele la ofertă
DUAE Model
14.08.26 15:21
Lista de distribuție
Documentele la ofertă
Lista de distribuție
14.08.26 15:21
Propunerea tehnică din 14.08.2026
Specificaţie tehnică
Propunerea tehnică din 14.08.2026
14.08.26 15:21
Declaratie beneficiari efectivi_Model
Documentele la ofertă
Declaratie beneficiari efectivi_Model
14.08.26 15:21
Contract model din 14.08.2026
Documentele la ofertă
Contract model din 14.08.2026
14.08.26 15:21
Documentatia standard din 14.08.2026.signed
Documentele la ofertă
Documentatia standard din 14.08.2026.signed
14.08.26 15:21
Anunt de participare din 14.08.2026..signed
Documentele la ofertă
Anunt de participare din 14.08.2026..signed
14.08.26 15:21
Propunerea tehnică din 17.08.2026
Specificaţie tehnică
Propunerea tehnică din 17.08.2026
17.08.26 14:21
Propunerea financiară din 17.08.2026
Specificaţie tehnică
Propunerea financiară din 17.08.2026
17.08.26 14:21
Anunt de participare din 17.08.2026.signed
Documentele la ofertă
Anunt de participare din 17.08.2026.signed
17.08.26 14:21
Propunerea tehnică ACTUALIZAT din 21.08.2026
Specificaţie tehnică
Propunerea tehnică ACTUALIZAT din 21.08.2026
21.08.26 17:22
Anunt de participare ACTUALIZAT 21.08.2026.signed
Documentele la ofertă
Anunt de participare ACTUALIZAT 21.08.2026.signed
21.08.26 17:22
Lista de distribuție ACTUALIZAT 24.08.2026
Documentele la ofertă
Lista de distribuție ACTUALIZAT 2027
24.08.26 17:54
Anunt de participare ACTUALIZAT 24.08.2026.signed
Documentele la ofertă
Anunt de participare ACTUALIZAT 24.08.2026.signed
24.08.26 17:54
Propunerea tehnică ACTUALIZAT din 24.08.2026
Specificaţie tehnică
Propunerea tehnică ACTUALIZAT din 24.08.2026
24.08.26 17:54
Propunerea financiară ACTUALIZAT din 24.08.2026
Specificaţie tehnică
Propunerea financiară ACTUALIZAT din 24.08.2026
24.08.26 17:54
Propunerea financiara ACTUALIZAT din 26.08.xlsx
Documentele la ofertă
Propunerea financiara ACTUALIZAT din 26.08.xlsx
28.08.26 15:37
Propunerea tehnica ACTUALIZAT din 26.08.xlsx
Documentele la ofertă
Propunerea tehnica ACTUALIZAT din 26.08.xlsx
28.08.26 15:37
Lista de distributie ACTUALIZAT din 26.08.xlsx
Documentele la ofertă
Lista de distributie ACTUALIZAT din 26.08.xlsx
28.08.26 15:37
Anunt de participare 26.08.2026.signed.pdf
Documentele la ofertă
Anunt de participare 26.08.2026.signed.pdf
28.08.26 15:38
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări