Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
13.08.2026 15:17
până la 18.08.2026 13:00
până la 18.08.2026 13:00
2
Propunerea ofertelor
de la
18.08.2026 13:00
până la 21.08.2026 13:00
până la 21.08.2026 13:00
3
Licitaţie
de la
24.08.2026 15:00
până la 24.08.2026 15:14
până la 24.08.2026 15:14
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Evaluare
Valoarea estimată fără TVA
1 373 759,83 MDL
Perioada clarificărilor:
13 aug 2026, 15:17 - 18 aug 2026, 13:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18 aug 2026, 13:00 - 21 aug 2026, 13:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Evaluare
Reparatia capitala a 2 grupe
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5826, MOLDOVA, Teleneşti, s.Negureni, s.Negureni r.Telenesti
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
13 aug 2026, 15:17
Data ultimilor modificări
14 aug 2026, 20:37
Achizitii.md ID
21666711
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Reparatia capitala la Gradinita din s.Negureni r.Telenesti
Buget: 1373759.83 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare.signed.pdf
anunt de participare.signed.pdf
Documentele la ofertă
-Reparatie capitala a Gradinitei din s.Negureni r.Telenesti
13.08.26 15:17
Data:
14 aug 2026, 20:37
Subiectul întrebării:
Vizita la santier .
Întrebare:
În calitate de operator economic interesat de participarea la procedura de achiziție publică menționată mai sus, solicităm clarificarea vizita de șantier este obligatorie.
O asemenea cerință nu are temei legal. Documentația standard pentru achizițiile publice de lucrări, aprobată prin **Ordinul Ministrului Finanțelor nr. 69 din 07.05.2021** (modificat ultima dată prin **Ordinul nr. 9 din 21.01.2026**), prevede la Secțiunea 1 din Instrucțiunile pentru Ofertanți că vizitarea amplasamentului este **recomandată** ofertantului, iar autoritatea contractantă are doar obligația de a **permite** accesul la amplasament, nu pe aceea de a impune participarea ca o condiție de depunere sau de calificare a ofertei.
**Legea nr. 131/2015 privind achizițiile publice** nu conține nicio prevedere care să permită condiționarea admisibilității sau calificării ofertei de participarea fizică la o vizită de șantier. Dimpotrivă, **art. 6** din aceeași lege consacră principiile proporționalității și tratamentului egal/nediscriminării – principii cu care o cerință de prezență obligatorie la o dată și oră unice intră în conflict, întrucât dezavantajează nejustificat operatorii care nu se pot alinia acelui program, deși caietul de sarcini ar trebui să conțină toate datele tehnice necesare elaborării unei oferte.
Menționăm totodată că Agenția Achizițiilor Publice a identificat în mod repetat, în materialele sale privind abaterile și greșelile frecvente ale autorităților contractante, impunerea de cerințe de calificare restrictive și nejustificate, precum și descalificarea neîntemeiată a ofertelor, drept practici contrare concurenței loiale.
Față de cele de mai sus, vă solicităm:
1. să confirmați expres că participarea la vizita de șantier are caracter facultativ, iar neparticiparea nu va constitui motiv de respingere sau descalificare a ofertei; sau în cazul în care intenționați să mențineți vizita ca fiind obligatorie, să indicați temeiul legal expres care justifică această derogare de la documentația standard.
În lipsa unui răspuns sau a unui răspuns neargumentat , ne rezervăm dreptul de a formula contestație la Agenția Națională pentru Soluționarea Contestațiilor, în termenul legal.
Răspuns (15 aug 2026, 12:37):
Da, confirmăm, ca vizita la șantier are caracter facultativ.Multumim.
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK