Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
11.08.2026 11:31
până la 17.08.2026 10:30
până la 17.08.2026 10:30
2
Propunerea ofertelor
de la
17.08.2026 10:30
până la 01.09.2026 12:00
până la 01.09.2026 12:00
3
Licitaţie
de la
02.09.2026 15:00
până la 02.09.2026 15:09
până la 02.09.2026 15:09
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Evaluare
Valoarea estimată fără TVA
269 705,16 MDL
Perioada clarificărilor:
11 aug 2026, 11:31 - 17 aug 2026, 10:30
Perioada de depunere a ofertelor:
17 aug 2026, 10:30 - 1 sept 2026, 12:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Evaluare
Servicii de reparații auto (repetat)
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Str.Puskin-51
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
11 aug 2026, 11:31
Data ultimilor modificări
11 aug 2026, 11:31
Achizitii.md ID
21665441
MTender ID
CPV
50100000-6 - Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 2 - Servicii de reparații auto adiacente (vopsire auto, tinichigerie auto, sudare auto)
Buget: 41666.67 MDL
Achiziţia nu a avut loc
Documentele procedurii de achiziție
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK