Achiziţie publică
21665252
Tc 99m-ALBUMINA UMANA (nanocoloidă) (analog NanoScan)
1
Perioada de actualizare
de la 10.08.2026 16:50
până la 27.08.2026 09:41
până la 27.08.2026 09:41
2
Propunerea ofertelor
de la 27.08.2026 09:41
până la 17.09.2026 10:01
până la 17.09.2026 10:01
au rămas 16 zile
3
Licitaţie
18.09.2026 14:28
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
33 610 MDL
Perioada clarificărilor:
10 aug 2026, 16:50 - 27 aug 2026, 9:41
Perioada de depunere a ofertelor:
27 aug 2026, 9:41 - 17 sept 2026, 10:01
Începutul licitației:
18 sept 2026, 14:28
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Tc 99m-ALBUMINA UMANA (nanocoloidă) (analog NanoScan)
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
17 aug 2026, 14:12
Valoarea estimată (fără TVA)
33 610 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
336 MDL
Achizitii.md ID
21665252
MTender ID
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, conform listei de distributie
Durata contractului
1 ian 2027 02:00 - 31 dec 2027 02:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 10.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 10 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Declaratie privind valabilitatea ofertei_Model
Documentele la ofertă
Declaratie privind valabilitatea ofertei_Model
10.08.26 16:50
Anunt de participare Radiofarmacie 2027.signed
Documentele la ofertă
Anunt de participare Radiofarmacie 2027.signed
10.08.26 16:50
Declaratie beneficiari efectivi_Model
Documentele la ofertă
Declaratie beneficiari efectivi_Model
10.08.26 16:50
Scrisoare de garantie bancara_Model
Documentele la ofertă
Scrisoare de garantie bancara_Model
10.08.26 16:50
Anunt de participare ACTUALIZAT 17.08.2026.signed
Documentele la ofertă
Anunt de participare ACTUALIZAT 17.08.2026.signed
17.08.26 14:12
Propunerea tehnică ACTUALIZAT 17.08.2026
Specificaţie tehnică
Propunerea tehnică ACTUALIZAT 17.08.2026
17.08.26 14:12
Tc 99m-ALBUMINA UMANA (nanocoloidă) (analog NanoScan)
Data:
13 aug 2026, 16:25
Subiectul întrebării:
eroare tehnică
Întrebare:
Conform indicațiilor aprobate ale produsului, NanoScan este utilizat pentru limfoscintigrafie și identificarea ganglionilor limfatici santinelă, nu pentru scintigrafia pulmonară de perfuzie. Pentru scintigrafia pulmonară de perfuzie se utilizează macroagregate de albumină umană (Tc-99m MAA).
Vă rugăm să modificați corespunzător descrierea tehnică.
Răspuns (17 aug 2026, 14:17):
Bună ziua, au fost operate modificări pentru lotul Tc 99m-ALBUMINA UMANA (nanocoloidă) (analog NanoScan). Mulțumim pentru clarificare.
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK