Achiziţie publică
21664220
Servicii de proiectare
1
Perioada de actualizare
de la 06.08.2026 20:13
până la 11.08.2026 16:15
până la 11.08.2026 16:15
2
Propunerea ofertelor
de la 11.08.2026 16:15
până la 15.08.2026 04:15
până la 15.08.2026 04:15
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
90 000 MDL
Perioada clarificărilor:
6 aug 2026, 20:13 - 11 aug 2026, 16:15
Perioada de depunere a ofertelor:
11 aug 2026, 16:15 - 15 aug 2026, 4:15
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Serviciilor de elaborare a lucrărilor de proiectare ale obiectivului „Reparația curentă a acoperișului imobilului cu nr. cadastral 0131102.001.02 din mun. Chișinău, or. Codru, str. Vieru, 59”
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2070, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Ialoveni, 100
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
6 aug 2026, 20:09
Data ultimilor modificări
7 aug 2026, 17:43
Valoarea estimată (fără TVA)
90 000 MDL
Achizitii.md ID
21664220
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2070, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Ialoveni, 100
Durata contractului
13 aug 2026 18:00 - 31 dec 2026 20:12
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini (1).signed.pdf
caiet de sarcini (1).signed.pdf
Documentele la ofertă
-
6.08.26 20:13
anunț de participare inclusiv pentru procedurile de preselecție.signed.pdf
anunț de participare inclusiv pentru procedurile de preselecție.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
6.08.26 20:13
Mai jos sunt ofertele participanților, documentele la oferte le puteți vedea făcând clic pe simbolul mapei.
Pe baza deciziei grupului de lucru pentru selectare învingătorului este necesar să:
1) Descalificați participanții ai căror prețuri sunt mai mici decît oferta învingătorului și indicați motivul descalificării.
2) Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingator.
3) După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
''LEAIT-ARH'' S.R.L.
Preţul ofertei:
89 100 MDL
Statut:
Învingător
Decizia grupului de lucru
17.08.26 17:31
Motivul: Decizia grupului de lucru
Documentele de calificare
Nu sunt documente de calificare
Documentele depuse cu oferta
anexa 7_cerere de participare.semnat.pdf
anexa 7_cerere de participare.semnat.pdf
ID: 018797e7-3b93-4269-be71-eb5db339240f
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 10:01
Data deschiderii:
15.08.26 04:15
certificat de atribuire a contului bancar.semnat.pdf
certificat de atribuire a contului bancar.semnat.pdf
ID: 01bfa773-4bfb-4082-864e-b411ad0c8b02
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 10:01
Data deschiderii:
15.08.26 04:15
certificat privind lipsa restantelor - 0921076.pdf
certificat privind lipsa restantelor - 0921076.pdf
ID: 86b95ee2-ad8b-478d-8457-5a06c3bf2583
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 10:01
Data deschiderii:
15.08.26 04:15
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 10:01
Data deschiderii:
15.08.26 04:15
anexa 22_propunerea tehnică.semnat.pdf
anexa 22_propunerea tehnică.semnat.pdf
ID: d9ff5d30-eabc-4c09-b7c0-9ec48f48d031
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 10:01
Data deschiderii:
15.08.26 04:15
extrasul camerei de inregistrare de stat.semnat.pdf
extrasul camerei de inregistrare de stat.semnat.pdf
ID: ef0b350a-44d4-4805-b165-b552d6b169a9
Documente de depunere
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 10:01
Data deschiderii:
15.08.26 04:15
anexa 23_propunerea financiară.semnat.pdf
anexa 23_propunerea financiară.semnat.pdf
ID: e1fd47c3-41fe-490b-9619-c1ff08d48416
Propunere financiară
MSIGN
Data încărcării:
14.08.26 10:01
Data deschiderii:
17.08.26 17:30
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK