Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
06.08.2026 20:13
până la 11.08.2026 16:15
până la 11.08.2026 16:15
2
Propunerea ofertelor
de la
11.08.2026 16:15
până la 15.08.2026 04:15
până la 15.08.2026 04:15
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Evaluare
Valoarea estimată fără TVA
90 000 MDL
Perioada clarificărilor:
6 aug 2026, 20:13 - 11 aug 2026, 16:15
Perioada de depunere a ofertelor:
11 aug 2026, 16:15 - 15 aug 2026, 4:15
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Evaluare
Serviciilor de elaborare a lucrărilor de proiectare ale obiectivului „Reparația curentă a acoperișului imobilului cu nr. cadastral 0131102.001.02 din mun. Chișinău, or. Codru, str. Vieru, 59”
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2070, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Ialoveni, 100
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
6 aug 2026, 20:13
Data ultimilor modificări
7 aug 2026, 17:43
Achizitii.md ID
21664220
MTender ID
CPV
71200000-0 - Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini (1).signed.pdf
caiet de sarcini (1).signed.pdf
Documentele la ofertă
-
6.08.26 20:13
anunț de participare inclusiv pentru procedurile de preselecție.signed.pdf
anunț de participare inclusiv pentru procedurile de preselecție.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
6.08.26 20:13
Data:
7 aug 2026, 17:43
Subiectul întrebării:
Expertiza Tehnica
Întrebare:
Buna ziua,
Aveti expertiza tehnica elaborata sau va fi elaborata in curind ?
Răspuns (10 aug 2026, 16:14):
Bună ziua! NU avem încă expertiza tehnică.
Data:
7 aug 2026, 18:40
Subiectul întrebării:
Tip acoperis?
Întrebare:
Ce tip de acoperis se preconizeaza?
Răspuns (10 aug 2026, 16:15):
Acoperiș din țiglă metalică după forma celui existent
Data:
10 aug 2026, 17:17
Subiectul întrebării:
Expertiza tehnică
Întrebare:
Expertiza tehnică o elaborăm noi sau ea v-a fi elaborată de dvs ?
Răspuns (10 aug 2026, 17:19):
Ofertantul
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK