1
Perioada de actualizare
de la 24.07.2026 15:04
până la 31.07.2026 14:46
2
Propunerea ofertelor
de la 31.07.2026 14:46
până la 26.08.2026 14:47
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Evaluare
Valoarea estimată fără TVA 221 249 MDL
Perioada clarificărilor: 24 iul 2026, 15:04 - 31 iul 2026, 14:46
Perioada de depunere a ofertelor: 31 iul 2026, 14:46 - 26 aug 2026, 14:47

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Publicitate

Cărbune AM cu dimensiunea 13-25 mm. Conținut mijlociu (nu mai mult de )cenușă 9,4%, umiditate 4,9%, sulf 1,7%.

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3100, MOLDOVA, mun.Bălţi, mun.Bălţi, Pacii nr.87
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Matei Savca
Telefonul de contact
079806122
Datele achizitiei
Data publicării
24 iul 2026, 14:46
Data ultimilor modificări
26 aug 2026, 15:01
Achizitii.md ID
21659517
CPV
09200000-1 - Petrol, cărbune şi produse petroliere
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202607241448_document.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
24.07.26 15:04
202607241447_anunț de participare anexa 2.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
24.07.26 15:04
202607241448_Anexa nr_1_115.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
24.07.26 15:04
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.