1
Perioada de actualizare
de la 20.07.2026 17:25
până la 03.08.2026 09:00
2
Propunerea ofertelor
de la 03.08.2026 09:00
până la 19.08.2026 15:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare

5
Contract

Statut Evaluare
Valoarea estimată fără TVA 1 300 000 MDL
Perioada clarificărilor: 20 iul 2026, 17:25 - 3 aug 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor: 3 aug 2026, 9:00 - 19 aug 2026, 15:00

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Publicitate
Publicitate

Lucrări de reparație a OMF Voroteț, din satul Voroteț .r-nul Orhei

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3501, MOLDOVA, Orhei, mun.Orhei, str. Vasile Lupu, 127, or. Orhei
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Cernalevschi Rodica
Telefonul de contact
023524967
Datele achizitiei
Data publicării
20 iul 2026, 17:25
Data ultimilor modificări
20 iul 2026, 17:25
Achizitii.md ID
21657235
CPV
45400000-1 - Lucrări de finisare a construcţiilor
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
doc standard lucrari.docx
Documentele la ofertă
-
20.07.26 17:25
duae_ro_.docx
Documentele la ofertă
-
20.07.26 17:25
caiet de sarcini.docx
Documentele la ofertă
-
20.07.26 17:25
anunt de participare.docx
Documentele la ofertă
-
20.07.26 17:25
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.