Select the type of procedure
1
Enquiry period
with
13.08.2026 15:17
to 18.08.2026 13:00
to 18.08.2026 13:00
2
Bidding period
with
18.08.2026 13:00
to 21.08.2026 13:00
to 21.08.2026 13:00
3
Auction
with
24.08.2026 15:00
to 24.08.2026 15:14
to 24.08.2026 15:14
4
Evaluation
5
Contract
Status
Evaluation
Estimated value without VAT
1 373 759,83 MDL
Period of clarifications:
13 Aug 2026, 15:17 - 18 Aug 2026, 13:00
Submission of proposals:
18 Aug 2026, 13:00 - 21 Aug 2026, 13:00
Supplier technical support:
(+373) 79999801
Subscribe impossible
during the period Evaluation
Reparatia capitala a 2 grupe
Information about customer
Title
Fiscal code/IDNO
Address
5826, MOLDOVA, Teleneşti, s.Negureni, s.Negureni r.Telenesti
Web site
---
The contact person
Purchase data
Date created
13 Aug 2026, 15:17
Date modified
14 Aug 2026, 20:37
Achizitii.md ID
21666711
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Type of procedure
Request price offers (works)
Award criteria
The lowest price
Funding sources
List of lots
Lot nr. 1 - Reparatia capitala la Gradinita din s.Negureni r.Telenesti
Budget: 1373759.83 MDL
Active
Documents of the procurement procedure
anunt de participare.signed.pdf
anunt de participare.signed.pdf
Bidding Documents
-Reparatie capitala a Gradinitei din s.Negureni r.Telenesti
13.08.26 15:17
Date:
14 Aug 2026, 20:37
Question's name:
Vizita la santier .
Question:
În calitate de operator economic interesat de participarea la procedura de achiziție publică menționată mai sus, solicităm clarificarea vizita de șantier este obligatorie.
O asemenea cerință nu are temei legal. Documentația standard pentru achizițiile publice de lucrări, aprobată prin **Ordinul Ministrului Finanțelor nr. 69 din 07.05.2021** (modificat ultima dată prin **Ordinul nr. 9 din 21.01.2026**), prevede la Secțiunea 1 din Instrucțiunile pentru Ofertanți că vizitarea amplasamentului este **recomandată** ofertantului, iar autoritatea contractantă are doar obligația de a **permite** accesul la amplasament, nu pe aceea de a impune participarea ca o condiție de depunere sau de calificare a ofertei.
**Legea nr. 131/2015 privind achizițiile publice** nu conține nicio prevedere care să permită condiționarea admisibilității sau calificării ofertei de participarea fizică la o vizită de șantier. Dimpotrivă, **art. 6** din aceeași lege consacră principiile proporționalității și tratamentului egal/nediscriminării – principii cu care o cerință de prezență obligatorie la o dată și oră unice intră în conflict, întrucât dezavantajează nejustificat operatorii care nu se pot alinia acelui program, deși caietul de sarcini ar trebui să conțină toate datele tehnice necesare elaborării unei oferte.
Menționăm totodată că Agenția Achizițiilor Publice a identificat în mod repetat, în materialele sale privind abaterile și greșelile frecvente ale autorităților contractante, impunerea de cerințe de calificare restrictive și nejustificate, precum și descalificarea neîntemeiată a ofertelor, drept practici contrare concurenței loiale.
Față de cele de mai sus, vă solicităm:
1. să confirmați expres că participarea la vizita de șantier are caracter facultativ, iar neparticiparea nu va constitui motiv de respingere sau descalificare a ofertei; sau în cazul în care intenționați să mențineți vizita ca fiind obligatorie, să indicați temeiul legal expres care justifică această derogare de la documentația standard.
În lipsa unui răspuns sau a unui răspuns neargumentat , ne rezervăm dreptul de a formula contestație la Agenția Națională pentru Soluționarea Contestațiilor, în termenul legal.
Answer (15 Aug 2026, 12:37):
Da, confirmăm, ca vizita la șantier are caracter facultativ.Multumim.
Only authorized platform users may ask questions during the clarification period.
Document successfully signed
OK