Государственная закупка
21671406
Lucrărilor de reparație capitală a castelului de apă și a sistemului centralizat de alimentare cu apă, inclusiv elaborarea documentației de proiect și supravegherea de autor, din cadrul unității militare din localitatea Negrești, raionul Strășeni.
1
Период разъяснений
с 01.09.2026 18:24
по 07.09.2026 10:00
по 07.09.2026 10:00
осталось 3 дня
2
Подача предложений
с 07.09.2026 10:00
по 14.09.2026 10:00
по 14.09.2026 10:00
3
Аукцион
4
Оценка
5
Предложения рассмотрены
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
833 333,33 MDL
Период уточнений:
1 сен 2026, 18:24 - 7 сен 2026, 10:00
Подача предложений:
7 сен 2026, 10:00 - 14 сен 2026, 10:00
Начало аукциона:
не будет использоваться
Техническая служба поддержки для поставщиков:
(+373) 79999801
Данная процедура проводится без электронного аукциона. Ваша оферта является окончательной и должна содержать весь список необходимых документов.
Lucrări de reparație capitală a castelului de apă (rezervor existent V = 15 m³ / capacitate proiectată V = 50 m³) și a sistemului centralizat de alimentare cu apă, inclusiv elaborarea documentației de proiect și supravegherea de autor, din cadrul unității militare din localitatea Negrești, raionul Strășeni.
Информация о заказчике
Фискальный код/IDNO
Адрес
MD2021, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, şos.Hînceşti 84
Веб сайт
---
Контактное лицо
Данные о закупке
Дата создания
1 сен 2026, 17:55
Дата последних изменений
1 сен 2026, 18:24
Оценочная стоимость (без НДС)
833 333,33 MDL
Achizitii.md ID
21671406
MTender ID
Тип процедуры
Запрос ценовых оферт (работы)
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Адрес поставки
MD2021, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, şos.Hînceşti 84
Срок действия контракта
1 окт 2026 18:10 - 31 дек 2026 18:10
Список позиций
1)
Название
Lucrărilor de reparație capitală a castelului de apă și a sistemului centralizat de alimentare cu apă, inclusiv elaborarea documentației de proiect și supravegherea de autor, din cadrul unității militare din localitatea Negrești, raionul Strășeni.
CPV: 45232153-9 - Работы по строительству водонапорных башен
Количество: 1.0
Ед. измерения: Reparatie conventionala
Настройки подписки сохранены.
Помните, вы всегда можете вернутся в раздел Подписки и внести изменения в периодичность получения писем, удалить или добавить категории и заказчиков.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Недостаточно средств
У вас на счету недостаточно средств для оформления подписки. Пополните счет, чтобы продолжить.
Настройка подписок
Подпишитесь на ежедневную email-рассылку согласно выбранным категориям CPV и/или IDNO на период:
Стоимость подписки составляет 30 леев с НДС в месяц.
Посмотреть Регламент.
Документы процедуры закупок
caiet_de_sarcini_negresti.signed.signed.signed.pdf
caiet_de_sarcini_negresti.signed.signed.signed.pdf
Разъяснения для участников
Caietul de sarcini face parte integrantă din documentația de atribuire și stabilește cerințele tehnice, de calitate, de proiectare și de execuție pe baza cărora ofertantul va elabora propunerea tehnică și financiară pentru realizarea integrală a obiectului în regim de proiectare și execuție.
1.09.26 18:24
anunt_de_participare_negresti.signed.signed.signed.pdf
anunt_de_participare_negresti.signed.signed.signed.pdf
tenderNotice
Cumpărătorul invită operatorii economici interesați, care îi pot satisface necesitățile, să participe la procedura de achiziție privind prestarea/executarea următoarelor servicii de proiectare/lucrări
1.09.26 18:24
Документы лота
duae.docx
1. Documentul unic de achiziții european, (în continuare, DUAE) este o declarație pe proprie răspundere, prin care operatorul economic confirmă îndeplinirea criteriilor de calificare și selecție necesare în cadrul procedurilor de achiziție publică în Republica Moldova.
1.09.26 18:24
ds.signed.signed.signed.pdf
Prezenta Documentație conține anexe destinate inițierii, publicării, atribuirii și modificării procedurilor de achiziții publice, precum și destinate să faciliteze elaborarea și prezentarea ofertei, şi a documentelor care să permită grupului de lucru examinarea şi evaluarea tuturor ofertelor depuse.
1.09.26 18:24
На данный момент нет вопросов к лоту
Разъяснения
Документ успешно подписан
OK