Выберите тип процедуры
1
Период разъяснений
с
01.09.2026 18:25
по 06.09.2026 00:00
по 06.09.2026 00:00
осталось 3 дня
2
Подача предложений
с
06.09.2026 00:00
по 11.09.2026 15:00
по 11.09.2026 15:00
3
Аукцион
14.09.2026 15:00
4
Оценка
5
Контракт
Статус
Период разъяснений
Оценочная стоимость без НДС
156 333,33 MDL
Период уточнений:
1 сен 2026, 18:25 - 6 сен 2026, 0:00
Подача предложений:
6 сен 2026, 0:00 - 11 сен 2026, 15:00
Техническая служба поддержки для поставщиков:
(+373) 79999801
Подписаться невозможно
в период Период разъяснений
Echipamente multimedia și de sonorizare pentru dotarea centrului Cultural din satul Hancăuți raionul Edineț.
Информация о заказчике
Наименование
Фискальный код/IDNO
Адрес
MD-4632, MOLDOVA, Edineț, s.Hancăuţi, s.Hancăuți
Веб сайт
---
Контактное лицо
Данные о закупке
Дата создания
1 сен 2026, 18:25
Дата последних изменений
1 сен 2026, 18:25
Achizitii.md ID
21671379
MTender ID
CPV
32300000-6 - Receptoare de televiziune şi de radio şi aparate de înregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii
Тип процедуры
Запрос ценовых оферт (товары)
Критерии присуждения
Лучшее соотношение цена - качества
Источники финансирования
Список лотов
Документы процедуры закупок
anunt_de_participare echipam.multimedia.signed.pdf
anunt_de_participare echipam.multimedia.signed.pdf
Документация к предложению
-ANUNȚ DE PARTICIPARE INCLUSIV PENTRU PROCEDURILE DE PRESELECȚIE/PROCEDURILE NEGOCIATE
1.09.26 18:25
2026 caiet de sarcini bunuri-echipamente multimedia.signed.pdf
2026 caiet de sarcini bunuri-echipamente multimedia.signed.pdf
Документация к предложению
-Prezentul caiet de sarcini stabilește cerințele tehnice minime pentru echipamentele multimedia și de sonorizare pentru dotarea centrului Cultural din satul Hancăuți, raionul Edineț.
1.09.26 18:25
ds bunuri și servicii an_1_omf 115_15.09.2021 md.docx
Документация к предложению
-conține anexe destinate inițierii, publicării, atribuirii și modificării procedurilor de achiziții publice, precum și destinate să faciliteze elaborarea și prezentarea ofertei, şi a documentelor care să permită grupului de lucru examinarea şi evaluarea tuturor ofertelor depuse
1.09.26 18:25
duae.doc
Документация к предложению
-declarație pe proprie răspundere, prin care operatorul economic confirmă îndeplinirea criteriilor de calificare și selecție necesare în cadrul procedurilor de achiziție publică în Republica Moldova.
1.09.26 18:25
Вопросы в период разъяснений могут задавать только авторизованные пользователи платформы.
Документ успешно подписан
OK