1
Период разъяснений
с 02.09.2026 08:31
по 11.09.2026 09:26
осталось 8 дней
2
Подача предложений
с 11.09.2026 09:26
по 21.09.2026 08:26
3
Аукцион

4
Оценка
5
Предложения рассмотрены
Статус Активный
Оценочная стоимость без НДС 131 250 MDL
Период уточнений: 2 сен 2026, 8:31 - 11 сен 2026, 9:26
Подача предложений: 11 сен 2026, 9:26 - 21 сен 2026, 8:26
Начало аукциона: не будет использоваться

Техническая служба поддержки для поставщиков:

(+373) 79999801


Данная процедура проводится без электронного аукциона. Ваша оферта является окончательной и должна содержать весь список необходимых документов.

Conform componentei G a Caietului de sarcini, pentru INCAAMV, CNCPS și CCAR: 3 sisteme portabile de sonorizare cu acumulator (autonomie minimum 10 ore, minimum 80 W, Bluetooth, două microfoane wireless); 3 pereți de prezentare pliabili tip pop-up de minimum 3 × 2,3 m, cu grafică textilă interschimbabilă și geantă de transport; 6 roll-up-uri personalizate de 85 × 200 cm, cu geantă; 3 corturi de prezentare de 3 × 3 m, structură pliabilă din aluminiu, pereți laterali, personalizate prin imprimare, cu geantă de transport; 3 table interactive de minimum 65 de inchi, rezoluție 4K, ecran tactil, sistem de operare integrat, cu suport mobil pe roți cu înălțime reglabilă. Predarea se face pe bază de proces-verbal per instituție. Bunurile personalizate se produc pe manualele de identitate din lotul 1; echipamentele nepersonalizate — sonorizarea și tablele interactive — se livrează în termenul ofertat.
Информация о заказчике
Фискальный код/IDNO
Адрес
2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.162
Веб сайт
---
Контактное лицо
Ф.И.О
Dogotari Vasilii
Контактный номер
022204525
Эл. адрес
Данные о закупке
Дата создания
Дата последних изменений
2 сен 2026, 8:31
Оценочная стоимость (без НДС)
131 250 MDL
Achizitii.md ID
21671071
Тип процедуры
Открытый торг
Критерии присуждения
Лучшее соотношение цена - качества
Адрес поставки
2004, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.162
Срок действия контракта
1 окт 2026 08:30 - 31 дек 2026 07:30
Список позиций
1)
Название
Conform componentei G a Caietului de sarcini, pentru INCAAMV, CNCPS și CCAR: 3 sisteme portabile de sonorizare cu acumulator (autonomie minimum 10 ore, minimum 80 W, Bluetooth, două microfoane wireless); 3 pereți de prezentare pliabili tip pop-up de minimum 3 × 2,3 m, cu grafică textilă interschimbabilă și geantă de transport; 6 roll-up-uri personalizate de 85 × 200 cm, cu geantă; 3 corturi de prezentare de 3 × 3 m, structură pliabilă din aluminiu, pereți laterali, personalizate prin imprimare, cu geantă de transport; 3 table interactive de minimum 65 de inchi, rezoluție 4K, ecran tactil, sistem de operare integrat, cu suport mobil pe roți cu înălțime reglabilă. Predarea se face pe bază de proces-verbal per instituție. Bunurile personalizate se produc pe manualele de identitate din lotul 1; echipamentele nepersonalizate — sonorizarea și tablele interactive — se livrează în termenul ofertat. CPV: 79342200-5 - Услуги по продвижению товара
Количество: 18.0
Ед. измерения: Unitate
Реклама
Документы процедуры закупок
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 4 Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F4A_Anexa 11_ds Informatii priv asocierea Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F1_Anexa 7_ds Cerere de participare Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F12B_Anexa 23_ds Specificatii de pret Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011653_Caiet_de_sarcini_implementare_4.2_si_4.3_grila_revizuita.signed.sem (2).pdf
Разъяснения для участников
CAIET DE SARCINI
2.09.26 08:31
202609011654_F17_Anexa 24_ds Contract Model Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F2_Anexa 8_ds Declaratie priv valab ofertei Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F8A_Anexa 15_ds Lista subcontractantilor Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 3 Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F11B_Anexa 22_ds Specificatii tehnice Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F8B_Acord de subcontractare Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F6_Anexa 13_ds Declaratie priv dotarile Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F12A_Propunerea financiara Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F4B_Acord de asociere Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 1 Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 7 Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F5_Anexa 12DeclarLista princip livrari.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_04_DUAE_Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 5 Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7A_Anexa 14_ds Declaratie personalul de specialit.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F11A_Propunerea tehnica Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 2 Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F3_Anexa 9_ds Scrisoare de garantie bancara Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7B_Matrice Expert cheie 6 Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011654_F7C_Declaratie disponibilit Expert Rebranding_AKIS.docx
Документация к предложению
-Model documente pentru completare
2.09.26 08:31
202609011653_Anunt_participare.pdf
procurementPlan
ANUNT DE PARTICIPARE
2.09.26 08:31
Название вопроса
Вопрос
На данный момент нет вопросов к лоту
Разъяснения