Выберите тип процедуры
1
Период разъяснений
с
17.08.2026 13:34
по 25.08.2026 09:45
по 25.08.2026 09:45
2
Подача предложений
с
25.08.2026 09:45
по 30.08.2026 09:45
по 30.08.2026 09:45
3
Аукцион
не будет использоваться
4
Оценка
5
Контракт
Статус
Оценка
Оценочная стоимость без НДС
133 000 MDL
Период уточнений:
17 авг 2026, 13:34 - 25 авг 2026, 9:45
Подача предложений:
25 авг 2026, 9:45 - 30 авг 2026, 9:45
Техническая служба поддержки для поставщиков:
(+373) 79999801
Данная процедура проводится без электронного аукциона. Ваша оферта является окончательной и должна содержать весь список необходимых документов.
Подписаться невозможно
в период Оценка
Mobilier
Информация о заказчике
Наименование
Фискальный код/IDNO
Адрес
2025, MOLDOVA, mun.Chişinău, locality, N. Testemiteanu nr.29 bl.1
Веб сайт
---
Контактное лицо
Данные о закупке
Дата создания
17 авг 2026, 13:13
Дата последних изменений
19 авг 2026, 10:34
Achizitii.md ID
21667552
MTender ID
CPV
39100000-3 - Mobilier
Тип процедуры
Закупка малой стоимости
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Источники финансирования
Список лотов
Документы процедуры закупок
8.Masa pu receptie (post medical ) nr.8.(2000750x(780-1100))mm
Техническая спецификация
specificatii
17.08.26 13:34
10,Noptiera (nr.10) cu 3sartare si polita 600x850x450mm
Техническая спецификация
specificatii
17.08.26 13:34
17. Sartare(nr.9) pu birou (L)860x(b)500x(h)600 mm
Техническая спецификация
specificatii
17.08.26 13:34
13.Noptiera (nr.13) cu un saltar si o usa 500x470x650mm
Техническая спецификация
specificatii
17.08.26 13:34
15.Dulap (nr.7 )pu medicamente pu Sala de Angeografie 2100x450x900mm
Техническая спецификация
specificatii
17.08.26 13:34
11.Masa pe cadru metalic (nr.2), 1350x750x700mm
Техническая спецификация
specificatii
17.08.26 13:34
1. Dulap (nr.1)pentru pacienti(2050x520x1200)mm
Техническая спецификация
specificatii
17.08.26 13:34
12.Mobilier(nr.7) pu cabinet medical 1200x(520-400)x2150mm
Техническая спецификация
specificatii
17.08.26 13:34
7. Bageta din lambriu (nr.7) pu protectie pereti 1000x16x200mm
Техническая спецификация
specificatii
17.08.26 13:34
14.Masa cu saltare (nr.3) pu sala de comandă (2200x600x780mm-1b)(2400x600x780mm-1b)
Техническая спецификация
specificatii
17.08.26 13:34
Дата:
19 авг 2026, 10:34
Название вопроса:
Termenii și condițiile de livrare solicitați:
Вопрос:
Bună ziua, care sunt termenii și condițiile de livrare ?
Ответ (24 авг 2026, 09:28):
DDP - livrarea si montarea se face la sediul beneficiarului in birourile indicate
Дата:
21 авг 2026, 13:22
Название вопроса:
DUAE
Вопрос:
Buna ziua
Vă rugăm să postați documentul DUAE pe platformă.
Ответ (24 авг 2026, 09:40):
Buna ziua, la aceasta etapa nu pot fi suplinite documente in platforma, completati un formular standard DUAE, puteti descarca de pe orice licitatie publica desfasurata de IMSP Institutul de Cardiologie.
Дата:
21 авг 2026, 13:22
Название вопроса:
Menționăm că DUAE-ul nu a fost încărcat
Вопрос:
Vă rugăm să ne transmiteți lista completă a tuturor documentelor solicitate în cadrul procedurii de achiziție, inclusiv documentele care urmează să confirme informațiile declarate în DUAE și cele aferente ofertei.
Menționăm că DUAE-ul nu a fost încărcat de către autoritatea contractantă în documentația de atribuire, motiv pentru care vă rugăm să ne comunicați în mod expres toate actele și documentele pe care trebuie să le prezentăm pentru participarea la procedură.
Ответ (24 авг 2026, 09:45):
Toate documentele specificate in anuntul de participare, iar la solicitare/livrare: Certificatele de calitate/conformitate a materialelor in conformitate cu reglementarile CUC 434/23, confirmarea experientei similare, confirmarea capacitatilor de executie in termen si calitativ.
Вопросы в период разъяснений могут задавать только авторизованные пользователи платформы.
Документ успешно подписан
OK