1
Период разъяснений
с 11.08.2026 17:31
по 25.08.2026 11:30
2
Подача предложений
с 25.08.2026 11:30
по 02.09.2026 13:30
осталось 20 часов
3
Аукцион
не будет использоваться
4
Оценка

5
Контракт

Статус Подача предложений
Оценочная стоимость без НДС 1 703 178,25 MDL
Период уточнений: 11 авг 2026, 17:31 - 25 авг 2026, 11:30
Подача предложений: 25 авг 2026, 11:30 - 2 сен 2026, 13:30

Техническая служба поддержки для поставщиков:

(+373) 79999801


Данная процедура проводится без электронного аукциона. Ваша оферта является окончательной и должна содержать весь список необходимых документов.

Реклама
Подписаться
Реклама

Serviciile de întreținere fitosanitară a perdelelor forestiere de protecție de-a lungul drumurilor locale din raionul Orhei ( tăierea, defrișare și curățirea arborilor, arbuștilor), repetat.

Информация о заказчике
Наименование
Фискальный код/IDNO
Адрес
MD-3505, MOLDOVA, Оргеевский, mun.Orhei, M. Eminescu 2
Веб сайт
---
Контактное лицо
Ф.И.О
Alesea Chicus
Контактный номер
023520389
Эл. адрес
Данные о закупке
Дата создания
11 авг 2026, 17:31
Дата последних изменений
14 авг 2026, 9:30
Achizitii.md ID
21665737
CPV
77200000-2 - Servicii pentru silvicultură
Тип процедуры
Открытый торг
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Источники финансирования
Реклама
Документы процедуры закупок
Дата:
14 авг 2026, 09:30
Название вопроса:
Procedura de achizitii
Вопрос:
Buna ziua. Procedura se repeta. Din ce cauza a fost anulata?
Ответ (14 авг 2026, 10:06):
Buna ziua, În conformitate cu prevederile art. 35 din Legea nr. 131/2015 privind achizițiile publice, clarificările privind documentația de atribuire pot fi solicitate de către operatorii economici în cadrul procedurii de achiziție publică la care aceștia intenționează să participe, procedură publicată în SIA „RSAP”. În cazul de față, solicitarea transmisă se referă la documentația de atribuire aferentă unei alte proceduri de achiziție publică și nu poate fi examinată în cadrul procedurii existente. Prin urmare, vă rugăm să transmiteți eventualele solicitări de clarificare în cadrul procedurii de achiziție corespunzătoare, publicată în SIA „RSAP”, prin intermediul platformei electronice, în perioada stabilită pentru solicitarea clarificărilor. Vă mulțumim pentru înțelegere.
Вопросы в период разъяснений могут задавать только авторизованные пользователи платформы.