Выберите тип процедуры
Статус
Отменен
Оценочная стоимость без НДС
480 487 MDL
Период уточнений:
4 июн 2026, 11:58 - 15 июн 2026, 11:00
Подача предложений:
15 июн 2026, 11:00 - 25 июн 2026, 11:00
Техническая служба поддержки для поставщиков:
(+373) 79999801
Echipament de comunicații electronice (echipament telefonic)
Информация об отмене
Причина отмены
1) În temeiul prevederilor art. 71 alin. (1) lit. d) liniuța a treia din Legea nr. 131/2015 privind achizițiile publice, se anulează procedura de atribuire a contractului pentru loturile nr. 1 și 3.
Argumentare: Au fost depuse numai oferte care nu au fost elaborate și prezentate în conformitate cu cerințele cuprinse în documentația de atribuire.
2) În temeiul prevederilor art. 71 alin. (1) lit. a) din Legea nr. 131/2015 privind achizițiile publice, se anulează procedura de atribuire a contractului pentru lotul nr. 2.
Argumentare: Nu a fost depusă nicio ofertă.
Argumentare: Au fost depuse numai oferte care nu au fost elaborate și prezentate în conformitate cu cerințele cuprinse în documentația de atribuire.
2) În temeiul prevederilor art. 71 alin. (1) lit. a) din Legea nr. 131/2015 privind achizițiile publice, se anulează procedura de atribuire a contractului pentru lotul nr. 2.
Argumentare: Nu a fost depusă nicio ofertă.
Дата отмены
24 авг 2026, 13:09
Информация о заказчике
Наименование
Фискальный код/IDNO
Адрес
2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Puskin, 42
Веб сайт
---
Контактное лицо
Данные о закупке
Дата создания
4 июн 2026, 11:58
Дата последних изменений
24 авг 2026, 13:10
Achizitii.md ID
21628175
MTender ID
CPV
32500000-8 - Echipament de telecomunicaţii
Тип процедуры
Открытый торг
Критерии присуждения
Самая низкая цена
Источники финансирования
Список лотов
Лот № 1 - Lotul nr. 1 Sistem SIP DECT și terminale DECT (lot cu poziții)
Бюджет: 326825.0 MDL
Отменена
Вопросы в период разъяснений могут задавать только авторизованные пользователи платформы.
Документ успешно подписан
OK