1
Perioada de actualizare
de la 06.09.2026 11:14
până la 11.09.2026 16:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 11.09.2026 16:00
până la 14.09.2026 16:00
3
Licitaţie
15.09.2026 14:37
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 192 364,80 MDL
Perioada clarificărilor: 6 sept 2026, 11:14 - 11 sept 2026, 16:00
Perioada de depunere a ofertelor: 11 sept 2026, 16:00 - 14 sept 2026, 16:00
Începutul licitației: 15 sept 2026, 14:37

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Material seminal convențional congelat de tauri reproducători de rasa Fleckvieh
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2070, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Ialoveni, 100
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Victor Ciumac
Telefonul de contact
079815178
Datele achizitiei
Data publicării
6 sept 2026, 10:54
Data ultimilor modificări
6 sept 2026, 11:14
Valoarea estimată (fără TVA)
192 364,80 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
1 923 MDL
Achizitii.md ID
21672729
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
MD-2070, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str.Ialoveni, 100
Durata contractului
16 sept 2026 11:07 - 30 dec 2026 11:07
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Material seminal convențional congelat de tauri reproducători de rasa Fleckvieh CPV: 03100000-2 - Produse agricole şi horticole
Cantitatea: 2400.0
Unități de măsură: Doza
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini.docx
Documentele la ofertă
-
6.09.26 11:14
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (3).docx
Documentele la ofertă
-
6.09.26 11:14
duae_ro.doc
Documentele la ofertă
-
6.09.26 11:14
anunț de participare 2.docx
Documentele la ofertă
-
6.09.26 11:14
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări