1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 22:58
până la 08.09.2026 23:29
au rămas 3 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 08.09.2026 23:29
până la 18.09.2026 01:29
3
Licitaţie

4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 1 134 216,81 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 22:58 - 8 sept 2026, 23:29
Perioada de depunere a ofertelor: 8 sept 2026, 23:29 - 18 sept 2026, 1:29
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Lucrări de reparații conform Listei cu cantități de lucrări și documentației de atribuire.
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4201, MOLDOVA, Ştefan Vodă, or.Ştefan Vodă, str. Stefan cel Mare nr.1
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Inga Cuclenco
Telefonul de contact
068111443
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 22:58
Valoarea estimată (fără TVA)
1 134 216,81 MDL
Achizitii.md ID
21672677
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
4201, MOLDOVA, Ştefan Vodă, or.Ştefan Vodă, str. Stefan cel Mare nr.1
Durata contractului
21 sept 2026 00:00 - 30 dec 2026 23:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de reparații CPV: 45400000-1 - Lucrări de finisare a construcţiilor
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202609042221_Anunt de participare Scoala Rusa.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 22:58
202609042226_Lista cu cantitati F1.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 22:58
202609042226_DUAE.doc
Documentele la ofertă
-
4.09.26 22:58
202609042225_Documentatie Standard 2026.docx
Documentele la ofertă
-
4.09.26 22:58
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări