Achiziţie publică
21672493
Lucrări de instalare a sistemului de ventilare și climatizare
1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 13:53
până la 09.09.2026 09:00
până la 09.09.2026 09:00
au rămas 3 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 09.09.2026 09:00
până la 17.09.2026 09:00
până la 17.09.2026 09:00
3
Licitaţie
18.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1 813 869 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 13:53 - 9 sept 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 9:00 - 17 sept 2026, 9:00
Începutul licitației:
18 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Conform Caietelor de sarcini (Anexa nr. 23 la Documentația standard)
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Vlaicu Pârcălab, nr. 17
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 13:49
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 17:13
Valoarea estimată (fără TVA)
1 813 869 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
18 138,69 MDL
Achizitii.md ID
21672493
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
2012, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, str. Vlaicu Pârcălab, nr. 17
Durata contractului
5 oct 2026 13:52 - 30 dec 2026 13:52
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de instalare a sistemului de ventilare și climatizare
CPV: 45331000-6 - Lucrări de instalare de echipamente de încălzire, de ventilare şi de aer condiţionat
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare.signed.pdf
anunt de participare.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 13:53
lista cu cantitatile sistem ventilare.signed.pdf
lista cu cantitatile sistem ventilare.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 13:53
lista cu cantitatile sistem de climatizare.signed.pdf
lista cu cantitatile sistem de climatizare.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 13:53
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK