1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 10:10
până la 10.09.2026 10:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 10.09.2026 10:00
până la 24.09.2026 10:00
3
Licitaţie

4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 627 607 MDL
Perioada clarificărilor: 4 sept 2026, 10:10 - 10 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor: 10 sept 2026, 10:00 - 24 sept 2026, 10:00
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Lucrări de reparație a str.Romanilor de la intersecția S.Lazo până la intersecția str.Stâncilor din s. Piatra r-nul Orhei.
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
3542, MOLDOVA, Orhei, s.Piatra, com.Piatra
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Ana Romaniuc
Telefonul de contact
023558238
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 10:01
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 10:13
Valoarea estimată (fără TVA)
627 607 MDL
Achizitii.md ID
21672261
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
3542, MOLDOVA, Orhei, s.Piatra, com.Piatra
Durata contractului
28 sept 2026 10:07 - 31 dec 2026 10:07
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de reparație a str.Romanilor de la intersecția S.Lazo până la intersecția str.Stâncilor din s. Piatra r-nul Orhei. CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
3 ds_lucrari_actualizata.docx
Documentele la ofertă
DOCUMENTATIA STANDARD
4.09.26 10:10
2anuntde participare.signed.pdf 2anuntde participare.signed.pdf
Documentele la ofertă
anunt de participare
4.09.26 10:10
caiet de sarcini.pdf caiet de sarcini.pdf
Documentele la ofertă
caiet de sarcini
4.09.26 10:10
4 duae lucrari drum .doc
Documentele la ofertă
DUAE
4.09.26 10:13
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări