Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672244
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 10:14
până la 15.09.2026 10:00
până la 15.09.2026 10:00
au rămas 10 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
15.09.2026 10:00
până la 24.09.2026 10:00
până la 24.09.2026 10:00
3
Licitaţie
nu va fi folosită
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
2 454 380,62 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 10:14 - 15 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15 sept 2026, 10:00 - 24 sept 2026, 10:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Extinderea grupelor de creșă IET Nr. 3, IET Nr.5 din orașul Drochia, raionul Drochia în cadrul Programului Național ”Servicii de Creșe Publice - Părinți angajați, Copii la Creșe”, ediția 2026
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5202, MOLDOVA, Drochia, or.Drochia, str. Independentei 15A
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Codrean Mariana
Telefonul de contact
078900445
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 10:14
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 10:14
Achizitii.md ID
21672244
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Activ
Documentele procedurii de achiziție
specificații tehnice formalizate.signed.pdf
specificații tehnice formalizate.signed.pdf
Documentele la ofertă
Documente-suport obligatorii necesare pentru pregătirea și depunerea ofertei
4.09.26 10:14
anunț de participare - 2026-09-04t101017.261.signed.pdf
anunț de participare - 2026-09-04t101017.261.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 10:14
caiet de sarcini (85).signed.pdf
caiet de sarcini (85).signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 10:14
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK