Achiziţie publică
21672184
Reparatia curente a drumurilor сom Salvirii Vechi
Statut
Anulat
Valoarea estimată fără TVA
277 725,26 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 9:30 - 7 sept 2026, 9:17
Perioada de depunere a ofertelor:
7 sept 2026, 9:17 - 10 sept 2026, 11:17
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Reparatia curente a drumurilor сom.Salvirii Vechi (s.Iliciovca,s.Ceapaevca)
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5126, MOLDOVA, Drochia, s.Şalvirii Vechi, -
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 9:48
Valoarea estimată (fără TVA)
277 725,26 MDL
Achizitii.md ID
21672184
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Costul cel mai scăzut
Adresa de livrare
5126, MOLDOVA, Drochia, s.Şalvirii Vechi, -
Durata contractului
14 sept 2026 09:28 - 31 dec 2026 08:29
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Reparatia curente a drumurilor сom Salvirii Vechi
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 7279.0
Unități de măsură: Metru patrat
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK