Achiziţie publică
21672162
Lucrări de reparatie capitală a unei porțiuni de trotuar, str. Deomid Platon din s, Răzeni raionul Ialoveni.
1
Perioada de actualizare
de la 04.09.2026 08:34
până la 09.09.2026 09:00
până la 09.09.2026 09:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 09.09.2026 09:00
până la 17.09.2026 09:00
până la 17.09.2026 09:00
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
249 686,73 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 8:34 - 9 sept 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 9:00 - 17 sept 2026, 9:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Lucrări de construcție complete sau parțiale și lucrări publice
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
7728, MOLDOVA, Ialoveni, s.Răzeni, str. Stefan cel Mare 62
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 8:27
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 8:34
Valoarea estimată (fără TVA)
249 686,73 MDL
Achizitii.md ID
21672162
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
7728, MOLDOVA, Ialoveni, s.Răzeni, str. Stefan cel Mare 62
Durata contractului
19 sept 2026 08:00 - 31 dec 2026 08:33
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de reparatie capitală a unei porțiuni de trotuar, str. Deomid Platon din s, Răzeni raionul Ialoveni.
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare lucrari reparație trotuar.signed.pdf
anunt de participare lucrari reparație trotuar.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 08:34
caiet de sarcini trotuar.signed.pdf
caiet de sarcini trotuar.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 08:34
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK