Achiziţie publică
21672159
Reabilitarea drumurilor locale în urma calamităților naturale din 22.05.2026 din com.Bahmut, r-n.Călărași
Statut
Anulat
Valoarea estimată fără TVA
812 553 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 8:28 - 10 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10 sept 2026, 12:00 - 19 sept 2026, 12:00
Începutul licitației:
nu va fi folosită
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
Reabilitarea drumurilor locale în urma calamităților naturale din 22.05.2026 din com.Bahmut, r-n.Călărași
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
4411, MOLDOVA, Călăraşi, s.Bahmut, s. Bahmut
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 8:15
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 8:31
Valoarea estimată (fără TVA)
812 553 MDL
Achizitii.md ID
21672159
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
4411, MOLDOVA, Călăraşi, s.Bahmut, s. Bahmut
Durata contractului
25 sept 2026 08:22 - 31 dec 2026 08:22
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Reabilitarea drumurilor locale în urma calamităților naturale din 22.05.2026 din com.Bahmut, r-n.Călărași
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Unitate
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare la drumurile afectate.signed.pdf
anunț de participare la drumurile afectate.signed.pdf
Documentele la ofertă
anunț de participare
4.09.26 08:28
Documentele lotului
Istoria licitației
Vezi licitația
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK