Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672157
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 08:14
până la 10.09.2026 09:00
până la 10.09.2026 09:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
10.09.2026 09:00
până la 21.09.2026 09:00
până la 21.09.2026 09:00
3
Licitaţie
22.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
356 742,62 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 8:14 - 10 sept 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10 sept 2026, 9:00 - 21 sept 2026, 9:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Pregătirea centralelor termice a IMSP Spitalului Raional Cahul în perioada sezonului rece 2026-2027 (repetat)
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD3909, MOLDOVA, Cahul, mun.Cahul, str.Ștefan cel Mare,23
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 8:14
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 8:14
Achizitii.md ID
21672157
MTender ID
CPV
50700000-2 - Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Pregătirea centralelor termice a IMSP SR Cahul pentru sezonul rece 2026-2027
Buget: 206742.62 MDL
Activ
Lotul nr. 2 - Servicii asistență tehnică sezonul rece 2026-2027
Buget: 150000.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini nr.1.pdf
caiet de sarcini nr.1.pdf
Documentele la ofertă
caiet de sarcini nr.1.pdf
4.09.26 08:14
anunt_de_participare_servicii_10.08.2026.signed.pdf
anunt_de_participare_servicii_10.08.2026.signed.pdf
Documentele la ofertă
anunt_de_participare_servicii_10.08.2026.signed.pdf
4.09.26 08:14
caiet de sarcini nr.2.pdf
caiet de sarcini nr.2.pdf
Documentele la ofertă
caiet de sarcini nr.2.pdf
4.09.26 08:14
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK