Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672154
1
Perioada de actualizare
de la
04.09.2026 01:15
până la 09.09.2026 09:00
până la 09.09.2026 09:00
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
09.09.2026 09:00
până la 12.09.2026 09:00
până la 12.09.2026 09:00
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
290 000 MDL
Perioada clarificărilor:
4 sept 2026, 1:15 - 9 sept 2026, 9:00
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 9:00 - 12 sept 2026, 9:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Achiziționarea serviciilor de rezervare, emitere și livrare a biletelor de avion pentru un grup de 16 persoane pe ruta: Chișinău – Tokyo // Osaka (Kansai) – Chișinău
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, M.Eminescu 55
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Satiricus - I.L.Caragiale Teatrul
Telefonul de contact
022202893; 022224034
E-mail
Datele achizitiei
Data publicării
4 sept 2026, 1:15
Data ultimilor modificări
4 sept 2026, 1:50
Achizitii.md ID
21672154
MTender ID
CPV
60400000-2 - Servicii de transport aerian
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (servicii)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
anunt de initiere.pdf
anunt de initiere.pdf
Istoricul documentului
-
anunt de initiere.pdf
anunt de initiere.pdf
ID: b771f02f-51b3-4006-8468-40db57ef3e9d
Documentele la ofertă
-
caiet de sarcini bilete avia japonia.pdf
caiet de sarcini bilete avia japonia.pdf
ID: b771f02f-51b3-4006-8468-40db57ef3e9d
Documentele la ofertă
Documentele la ofertă
-
4.09.26 01:50
caiet de sarcini bilete avia japonia.pdf
caiet de sarcini bilete avia japonia.pdf
Documentele la ofertă
-
4.09.26 01:50
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK