Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672109
1
Perioada de actualizare
de la
03.09.2026 17:58
până la 08.09.2026 10:00
până la 08.09.2026 10:00
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
08.09.2026 10:00
până la 11.09.2026 10:00
până la 11.09.2026 10:00
3
Licitaţie
14.09.2026 14:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
539 527,49 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 17:58 - 8 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 10:00 - 11 sept 2026, 10:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Achiziționarea consumabilelor pentru hemodializă conform necesităților IMSP Spitalul Clinic Municipal ,,Sf. Treime” pentru anul 2026
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 17:58
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 17:58
Achizitii.md ID
21672109
MTender ID
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Lot nr. 1 MULTIBIC 3MMOL/L K+ (DCI nu exista)
Buget: 343200.0 MDL
Activ
Lotul nr. 3 - Lot nr. 3 MULTIFILTRATEPROKIT HDF 600 hemofiltration
Buget: 132000.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare_sf.signed.pdf
anunt de participare_sf.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:58
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK