1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 17:54
până la 08.09.2026 09:30
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 08.09.2026 09:30
până la 11.09.2026 09:30
3
Licitaţie
14.09.2026 12:00
4
Evaluare

5
Contract

Statut Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA 173 981,60 MDL
Perioada clarificărilor: 3 sept 2026, 17:54 - 8 sept 2026, 9:30
Perioada de depunere a ofertelor: 8 sept 2026, 9:30 - 11 sept 2026, 9:30

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801

Publicitate
Abonează-te
Publicitate

Achiziționarea protezelor valvulare vasculare conform necesităților IMSP Spitalul Clinic Municipal ,,Sf. Treime” pentru anul 2026

Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Aurelia Botica
Telefonul de contact
022222364
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 17:54
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 17:54
Achizitii.md ID
21672108
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare 20.05.2026.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:54
formularele-f4.1-si-f4.2-lp.xlsx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:54
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:54
model contract.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:54
duae_ro_0 (1).doc
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:54
Subiectul întrebării
Întrebare
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.