Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672102
1
Perioada de actualizare
de la
03.09.2026 17:45
până la 14.09.2026 11:30
până la 14.09.2026 11:30
au rămas 10 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
14.09.2026 11:30
până la 21.09.2026 11:00
până la 21.09.2026 11:00
3
Licitaţie
22.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
908 280 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 17:45 - 14 sept 2026, 11:30
Perioada de depunere a ofertelor:
14 sept 2026, 11:30 - 21 sept 2026, 11:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Achiziționarea endoprotezelor conform necesităților IMSP Spitalul Clinic ,,Sfânta Treime” pentru anul 2026
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-2005, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 17:45
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 17:45
Achizitii.md ID
21672102
MTender ID
CPV
33100000-1 - Echipamente medicale
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Lotul nr. 1 - Lot nr. 1 Proteza de genunchi cimentata posterostabilizata
Buget: 908280.0 MDL
Activ
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare_sf treime_endo.signed.pdf
anunt de participare_sf treime_endo.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:45
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK