1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 17:07
până la 10.09.2026 10:00
au rămas 6 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 10.09.2026 10:00
până la 22.09.2026 10:00
3
Licitaţie

4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut Activ
Valoarea estimată fără TVA 1 213 153,52 MDL
Perioada clarificărilor: 3 sept 2026, 17:07 - 10 sept 2026, 10:00
Perioada de depunere a ofertelor: 10 sept 2026, 10:00 - 22 sept 2026, 10:00
Începutul licitației: nu va fi folosită

Suport Tehnic pentru furnizori:

(+373) 79999801


Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.

Lucrări de reparație curenta a străzilor locale din s. Glinjeni, raionul Fălești conform documentației tehnice si caietului de sarcini
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
5924, MOLDOVA, Făleşti, s.Glinjeni (r-l Fălești), -
Web site
---
Persoana de contact
Nume Prenume
Viorel Zarija
Telefonul de contact
068171410
Datele achizitiei
Data publicării
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 17:07
Valoarea estimată (fără TVA)
1 213 153,52 MDL
Achizitii.md ID
21672089
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (lucrări)
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
5924, MOLDOVA, Făleşti, s.Glinjeni (r-l Fălești), -
Durata contractului
25 sept 2026 17:07 - 31 dec 2026 16:07
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Lucrări de reparație curenta a străzilor locale din s. Glinjeni, raionul Fălești conform documentației tehnice si caietului de sarcini CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Bucata
Publicitate
Documentele procedurii de achiziție
202609031705_DUAE.doc
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:07
202609031705_Glinjeni, strazi locale (etapa 1)F1A.signed.pdf
Specificaţie tehnică
-
3.09.26 17:07
202609031705_Ds_lucrari_actualizata.docx
Documentele la ofertă
-
3.09.26 17:07
202609031705_Anunt de participare.signed.pdf
tenderNotice
-
3.09.26 17:07
Subiectul întrebării
Întrebare
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări