Achiziţie publică
21672080
EBG 000751035-Servicii de formare profesionala continua Oleinic Ana
1
Perioada de actualizare
2
Propunerea ofertelor
3
Licitaţie
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Ofertele au fost evaluate
Valoarea estimată fără TVA
2 000 MDL
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Aceasta procedura se va desfășura fară licitație electronică. Oferta Dvs. este finală și trebuie să conțină toată lista de documente cerută de documentația de atribuire.
EBG 000751035-Servicii de formare profesionala continua Oleinic Ana
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
7427, МОЛДОВА, Тараклия, с.Валя Пержей (р-н Тараклия), str. Comsomolului
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 16:46
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 16:47
Valoarea estimată (fără TVA)
2 000 MDL
Achizitii.md ID
21672080
MTender ID
Tipul procedurii
Raportarea achizițiilor
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Adresa de livrare
7427, МОЛДОВА, Тараклия, с.Валя Пержей (р-н Тараклия), str. Comsomolului
Durata contractului
1 mart 2026 08:00 - 31 dec 2026 08:00
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
EBG 000751035-Servicii de formare profesionala continua Oleinic Ana
CPV: 80500000-9 - Servicii de formare
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: чел.
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Selectați învingătorul dînd clic pe butonul recunoaște învingător. După selectarea învingătorului, faceți clic pe butonul: “Confirmă decizia”.
Calificarea participanţilor
№
Denumirea participantului
Preţul ofertei
Statut
1
Denumirea participantului:
IP Universitatea Pedagogică de Stat „Ion Creangă” din Chișinău
Preţul ofertei:
2 000 MDL
Statut:
Învingător
EBG 000751035
03.09.26 16:49
Cu părere de rău întrebările se pun doar în perioada "Activ".
Clarificări
Document semnat cu succes
OK