Achiziţie publică
21672071
Achiziție module de putere SYPM4KI și module de baterii RBC SYBT5
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 16:37
până la 08.09.2026 17:30
până la 08.09.2026 17:30
au rămas 4 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 08.09.2026 17:30
până la 16.09.2026 17:30
până la 16.09.2026 17:30
3
Licitaţie
17.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
286 605 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 16:37 - 8 sept 2026, 17:30
Perioada de depunere a ofertelor:
8 sept 2026, 17:30 - 16 sept 2026, 17:30
Începutul licitației:
17 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Achiziție pentru 6 module de putere SYPM4KI și 3 module de baterii RBC SYBT5.
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Ismail 33
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 16:30
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 16:44
Valoarea estimată (fără TVA)
286 605 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
2 866,05 MDL
Achizitii.md ID
21672071
MTender ID
Tipul procedurii
Cererea ofertelor de prețuri (bunuri)
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
MD2001, MOLDOVA, mun.Chişinău, mun.Chişinău, Ismail 33
Durata contractului
18 sept 2026 16:43 - 30 sept 2026 16:43
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Achiziție module de putere SYPM4KI și module de baterii RBC SYBT5
CPV: 31100000-7 - Motoare, generatoare şi transformatoare electrice
Cantitatea: 9.0
Unități de măsură: Bucata
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
anexa nr.12 chestionar pj (ro).partener.pdf
anexa nr.12 chestionar pj (ro).partener.pdf
Documentele la ofertă
Chestionarul clientului prestator de servicii/furnizor (partener), completat și semnat, cu anexarea extrasului din Registrul de stat.
3.09.26 16:44
Documentele lotului
2026_symmetra_ps_rbc_tech_requirements.docx
Istoricul documentului
-
2026_symmetra_ps_rbc_tech_requirements.docx
ID: c5166e0b-6aca-4122-8351-3cdb4848413e3.09.26 16:44Specificaţie tehnică
-
anexa nr.12 chestionar pj (ro).partener.pdf
ID: c5166e0b-6aca-4122-8351-3cdb4848413e3.09.26 16:37Documentele la ofertă
Cerințe tehnice
3.09.26 16:44
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK