Selectaţi tipul procedurii
1
Perioada de actualizare
de la
03.09.2026 16:10
până la 14.09.2026 12:00
până la 14.09.2026 12:00
au rămas 10 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
14.09.2026 12:00
până la 23.09.2026 17:00
până la 23.09.2026 17:00
3
Licitaţie
24.09.2026 09:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
931 876 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 16:10 - 14 sept 2026, 12:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 sept 2026, 12:00 - 23 sept 2026, 17:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Diverse produse alimentare trim IV
Informaţia despre solicitant
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD-3504, MOLDOVA, Orhei, mun.Orhei, str.V.Cupcea 4
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 16:10
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 16:10
Achizitii.md ID
21672039
MTender ID
CPV
15800000-6 - Diverse produse alimentare
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
documentatia standart.signed.pdf
documentatia standart.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 16:10
anunt_de_participare_bunuri_si_servicii_26_10_2021_0 (6).signed.pdf
anunt_de_participare_bunuri_si_servicii_26_10_2021_0 (6).signed.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 16:10
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK