Selectaţi tipul procedurii
Achizițiе comercială
21672015
1
Perioada de actualizare
de la
03.09.2026 15:28
până la 14.09.2026 08:00
până la 14.09.2026 08:00
au rămas 10 zile
2
Propunerea ofertelor
de la
14.09.2026 08:00
până la 18.09.2026 08:00
până la 18.09.2026 08:00
3
Licitaţie
21.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Contract
Statut
Perioada de actualizare
Valoarea estimată fără TVA
3 292 465,51 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 15:28 - 14 sept 2026, 8:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14 sept 2026, 8:00 - 18 sept 2026, 8:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Imposibil de abonat
în perioada Perioada de actualizare
Lucrări de reparație capitală a drumurilor locale din satul Pașcani, raionul Criuleni: str. Dimineții, str. 31 August 1989 și stradela. Florilor
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
MD4834, MOLDOVA, Criuleni, s.Paşcani (r-l Criuleni), str.Sfîntul Dumitru
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 15:28
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 15:28
Achizitii.md ID
21672015
MTender ID
CPV
45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Surse de finanțare
Lista loturilor
Documentele procedurii de achiziție
anunt_participare_drumuri_pascani_2026i.semnat.pdf
anunt_participare_drumuri_pascani_2026i.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 15:28
caiet de sarcini etapa i drumuri 2026.semnat.pdf
caiet de sarcini etapa i drumuri 2026.semnat.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 15:28
Doar utilizatorii autorizați ai platformei pot să adreseze întrebări în perioada de clarificări.
Document semnat cu succes
OK