Achiziţie publică
21671994
Reconstructia podetului din satul Tigheci raionul Leova
1
Perioada de actualizare
de la 03.09.2026 15:19
până la 09.09.2026 10:30
până la 09.09.2026 10:30
au rămas 5 zile
2
Propunerea ofertelor
de la 09.09.2026 10:30
până la 12.09.2026 23:30
până la 12.09.2026 23:30
3
Licitaţie
14.09.2026 15:00
4
Evaluare
5
Ofertele au fost evaluate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
346 653,78 MDL
Perioada clarificărilor:
3 sept 2026, 15:19 - 9 sept 2026, 10:30
Perioada de depunere a ofertelor:
9 sept 2026, 10:30 - 12 sept 2026, 23:30
Începutul licitației:
14 sept 2026, 15:00
Suport Tehnic pentru furnizori:
(+373) 79999801
Reconstructia podetului din satul Tigheci raionul Leova
Informaţia despre solicitant
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
6329, MOLDOVA, Leova, s.Tigheci, str Trandafirilor, 9
Web site
---
Persoana de contact
Datele achizitiei
Data publicării
3 sept 2026, 15:08
Data ultimilor modificări
3 sept 2026, 15:19
Valoarea estimată (fără TVA)
346 653,78 MDL
Pasul minim de micşorare a ratei de licitaţie
3 466,54 MDL
Achizitii.md ID
21671994
MTender ID
Tipul procedurii
Achiziții cu costuri mici
Criteriu de atribuire
Cel mai bun raport preț - calitate
Adresa de livrare
6329, MOLDOVA, Leova, s.Tigheci, str Trandafirilor, 9
Durata contractului
21 sept 2026 15:11 - 30 dec 2026 15:11
Lista pozițiilor
1)
Denumirea
Reconstructia podetului din satul Tigheci raionul Leova
CPV: 45200000-9 - Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitatea: 1.0
Unități de măsură: Metru cub
Setările abonării sunt salvate.
Rețineți, puteți întotdeauna să vă întoarceți în secțiunea Abonări și să faceți modificări în frecvența primirii scrisorilor, să ștergeți sau să adăugați categorii și cumpărători.
Вы уже подписаны на данный CPV код
Fonduri insuficiente
Pe contul Dvs. nu sunt fonduri suficiente pentru a activa abonamentul. Supliniți contul, pentru a continua.
Configurarea abonamentelor
Abonați-vă la notificările zilnice pe email, conform categoriilor CPV și/sau IDNO selectate, pentru perioada:
Costul abonamentului este de 30 lei cu TVA pe lună.
Vezi Regulamentul
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini 2026 тигеч мост f1.signed.pdf
caiet de sarcini 2026 тигеч мост f1.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 15:19
2026 anunt-de-participare s.tigheci - podet 2026.signed.signed.pdf
2026 anunt-de-participare s.tigheci - podet 2026.signed.signed.pdf
Documentele la ofertă
-
3.09.26 15:19
La momentul actual nu sunt întrebări la lotul
Clarificări
Document semnat cu succes
OK